2737
2734
عنوان

بند ناف نوزاد باید چن روزگیش بیفته

119 بازدید | 16 پست

بچه ی من امروز نه روزه ک دنیا اومده اما بند نافش نیفتاده..چیکار کنم 

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤

معمولا ۷اینا

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

با بهداشت صحبت کن

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفته نگران نباش.واینکه تاجایی که ممکنه سعی کن خیس نباشه

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
2728

بچه اولم ۲۳ روز شده بود و نیافتاده بود🤣🤣🤣 از اولش دکتر گفت خیلی کلفته

شب عمه م که اومدن دیدنم گفتن اوا😐 سریع یکم روغن زرد زدن بهش🤣 مواظب بودم مورچه نیاد سمت بچه م 

صبحش افتاد 😂

دومی رو دیدم ۸ روز شده باز

سریع یکم روغن زرد زدم فرداش افتاد😆

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
بچه اولم ۲۳ روز شده بود و نیافتاده بود🤣🤣🤣 از اولش دکتر گفت خیلی کلفته شب عمه م که اومدن دیدنم گف ...

میگن اگه بند ناف کلفت باشه بچه ی بعدی پسره ،واسه شما پسر بود بعدی؟؟؟

میگن اگه بند ناف کلفت باشه بچه ی بعدی پسره ،واسه شما پسر بود بعدی؟؟؟

پسره ولی

علم پزشکی رو با خرافات قاطی نکنید😄

جنسیت رو اسپرم مرد تعیین میکنه ربطی نداره به بند ناف قبلی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
پسره ولی علم پزشکی رو با خرافات قاطی نکنید😄 جنسیت رو اسپرم مرد تعیین میکنه ربطی نداره به بند ناف ...

نمیدونم عقل ومنطقو بعضیاچرا نمیخوان ازش استفاده ای بکنن😂😂

کاربری هفتم🤪هیچوقت وقت واعصابتونو با بحث کردن آدم مغز زنگ زده هدر ندید👍
2706