2703
2553
عنوان

اگر یکی از صمیمی ترین.....

191 بازدید | 14 پست

اگر یکی از صمیمی ترین دوستاتون بهتون بگه من کسیم که همه جلوش سر خم میکننن ریکشنتون چیه؟ 😐

اینو اینجا مینویسم که ببینمش و بهش گوش کنم اما میدونم که گوش نمیکنم:)به هیچکس به هیچکس تکیه نکن تو همیشه تنهایی هیچکس از تو نیست و هر چقدر به تو نزدیک باشه بازم تنهایی

جررررررر میخورم😂😂😂

اگه مشکلات زندگی سنگه من سنگ شکنم🎭📍🗝️.   یه خانوم معلم خاص❤️ یه خانواده شاد ❤️که به همه خواسته هاشون رسیدن💪.                              𝗮𝗹𝘄𝗮𝘆𝘀 𝘀𝗺𝗶𝗹𝗲 𝗹𝗮𝘂𝗴𝗵𝘁𝗲𝗿 𝗲𝗺𝗯𝗮𝗿𝗿𝗮𝘀𝘀𝗲𝘀 𝘆𝗼𝘂𝗿 𝗲𝗻𝗲𝗺𝗶𝗲𝘀 همیشه بخند:) این دشمناتو گیج میکنه🎭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستی با پادشاه

من مرد متاهل و سن بالام این پنجمین کاربری که میزنم از سال 97 نی نی سایت میام خدا رو شکر مشکلی هم ندارم بیشتر جهت سرگرمی میام اگر کمکی هم از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم چهار تا کاربری قبلیم هم فقط بخاطر دلسوزی و دفاع از حق تعلیق شده هیچ وقت بخودم جسارت مزاحمت و توهین به کسی رو نمیدم به امید روزهای بهتر و سربلندی همه ایرانیان بخصوص خانم ها از جمله خانمم و دخترم
2720

میخندم 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2714

خدایی اعصابم داغونه😑

اینو اینجا مینویسم که ببینمش و بهش گوش کنم اما میدونم که گوش نمیکنم:)به هیچکس به هیچکس تکیه نکن تو همیشه تنهایی هیچکس از تو نیست و هر چقدر به تو نزدیک باشه بازم تنهایی

میذارمش کنار 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

میگم گمشو برو درم پشت سرت ببند سوز نیاد 

گاهی احساس میکنم خوشبخت ترین زن روی زمینم  وروزهایی احساس میکنم شاید بدبخت ترازمن نباشد گاهی حضور خدا را آنچنان پر رنگ میبینم وگاهی فک میکنم که اصلا آیا خدایی هست گاهی معجزه میبینم وگاهی با خودم می‌گویم خود همین که زیر باراین همه درد زنده‌ایم معجزه ست  گاهی باخودم می‌گویم کاش خدا زودتر ظهر کند بعد از خودم میپرسم اگر ظهور کند کدام دین ومذهب وکدام ملت را تایید می‌کند ولی میدانم این راخوب میدانم انسانیت همیشه تایید می‌شود 
خدایی اعصابم داغونه😑

داغون چرا  کلا که باید به یه ورت باشه بیخیال میخندیدیم میگفتی ما هم خانوادگی همچین خاصیتی داریم 

گاهی احساس میکنم خوشبخت ترین زن روی زمینم  وروزهایی احساس میکنم شاید بدبخت ترازمن نباشد گاهی حضور خدا را آنچنان پر رنگ میبینم وگاهی فک میکنم که اصلا آیا خدایی هست گاهی معجزه میبینم وگاهی با خودم می‌گویم خود همین که زیر باراین همه درد زنده‌ایم معجزه ست  گاهی باخودم می‌گویم کاش خدا زودتر ظهر کند بعد از خودم میپرسم اگر ظهور کند کدام دین ومذهب وکدام ملت را تایید می‌کند ولی میدانم این راخوب میدانم انسانیت همیشه تایید می‌شود 
2706