2726

هر علائمی 

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینفرو میشناسم حساسیت داره بخوره صورتش تاول میزنه کارش میکشه به بیمارستان

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2728

اوه اوه 

همکارم بهش الرژی داره لباش ورم میکنه انگار ۲۰ سی سی ژل تزریق کرده

خودم خارش میگیرم و صورتم اگزما میزنه

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
آمپول چی

نمیدونم بخدا 

من خیلی کوچیک بودم اینجوری شدم ک دکتر بردنم بعدشم تاکید کردن نخورم 

حتی آجیلم ممنوع کردن برام

بعد یبارم راهنمایی بودم حالم بد شد ک بازم بردنم درمانگاه 

دیگه خانوادم خیلی حواسشون بهم هست 

شوهرمم ک بیشتر از خودم حواسش بهم هست

اسی علائم بچه شما چیه؟ دختر من نوزاد بود فقط دونه ریز پشت گردنش میزد بعد خوب شد میدادم مشکلی نبود هم خود بادام زمینی هم کره تا اینکه 5 سالگی تو پاییزش دوباره کهیر های وحشتناک میزد آجیل و گوجه و رب و... رو یک مدت حذف کردم ( فوق تخصص آلرژی بردم آزمایش گرفت و گفت منشا غذایی حذف کن)  پاییز تموم شد خوب شد باز بهش همه چی میدادم تا پاییز امسال که 8 سالگی میشه دوباره کهیر میزد سر تجربه حذف کردم اما تا همین ماه پیش گوجه می‌خورد کهیر و خارش تا دو روز پیش که گوجه و پاستا خورد کهیر نزد امشب خونه مامانم بودیم تا من رفتم حیاط از تو ظرف آجیل بادام زمینی برداشته بودمنم نمیدونستم دیدم به شدت سرفه میکنه ی جوری میگفتی الان ریه اش پاره میشه دیگه 😭😭😭مثل کسایی که اسم دارند بهش شیر ولرم دادم یکم بعد بهتر شد خودش گفت بادام زمینی خوردم 😔😔 یعنی بخاطر بادام زمینی بوده؟ خیلی بد بود قشنگ مثل حمله آسم اگر دیدی 😭😭