2726

بسم الله الرحمن الرحیم 

توکل به خدا 

سلام دوستان وقت بخیر امیدوارم که حالتون خوب باشه 

✔️سفره زیارت عاشورا✔️ و صلوات داریم هدیه به ❤️شهید عبدالمهدی مغفوری 

✔️ هر تعدادی که خواستید بخونید 

✔️ تا هر وقت که خواستید فرصت دارید 

اول سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و تعجیل در فرج ایشان ❤️ صلح و آرامش در دنیا 💛 آرامش و آسایش مردم سرزمین مون 🧡 ارزانی و اشتغالزایی و موفقیت و خوشبختی جوانان 💚

🌱شفای دختر کوچولو در کما رفته دکترا قطع امید کردن   @blueeeesky     @ایسان234    

@angel74     و شفای پسرش @یارضاااااااااااااا    ا و شفای پسرش @جیگرررررررررررر    ر @لیلیوممرداب‍ و شفای دخترش @ستاره_74@ستاره74 @تبسم288 @تیله_برفی @ترنم987 @ترنم_ترنم @دختربارونی @شولا۹۹ @گلابتونننن@گیسووان @khoday_mer3p @orkide121 @دل_غمگین @دل_آویز معصومه @غزلبانو۳۸ @نگین9331 @نیلی_83 @نگیییین و سلامتی عزیزانش @حسنیوسف0 و سلامتی عزیزانش @شادی_رضایی @عصمت_الدوله @میمونمت دیماهی شقایق شقایق @بانوی_نینیسایت‍ @کاربر_نی_نی_سایت  

@rastaa71 مهتاب @ahir و شفای لیلا @fftt و حاجت دل کژال زیبا @fatemehjan1111و شفای مادرش @سفیدبرفیشم‍ @s123sa @3573 کوثر حنا @آرزوهام3 @آرامش4576 @کیاناااااااااا @یارضاااااااااااااا و شفای بچه @آرسامم و شفای بچه اش و همه اوتیسمی ها @نگاروحلما و سلامتی عزیزانش @حنا70 @حنای_من و مادر و برادرش @نازنین1372 @saratwin @7saba6 @sima00 @fereshte1717 @رونیا83 @آناعشق @موناآزادی زهرا سادات @سویل3 @دختر_مهربون_باادب @sonamiiiiiiii @نیکی0 @کاپ_کیک_عصبانی‍ @کاکتوس1234 @بهااااارخانوم @آرزوشکوه 

@nazpari95 و سلامتی خودش و عزیزانش و حاجت برادر و خواهر ش 

💚حاجت آبجیهای عزیزم @مائده۶۵۲۵۲۱ @درمسیرخدا @منتظرررررظهور @77mary @مادری99 @فرشتهm71 و همه دوستانی که در تاپیک اشون به هر شکلی اسمشون آمده)) 💚

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

❤️ادامه اسامی دوستان 

@مامان،مهدیار     فاطما و سلامتی مادرش شفای ملیکا 

واسه موفقیت و حاجت دل اوین. هانی. مینا منیش. کیانا.برمودا..هاردین.سلنا..شیما. آیسودا. مهشاد مهگان الهام . الهام.نیکا.. کیانا. مهدیه مهرک. مصی. نیلوفر. همتا. کیانا باران عطا. دخترتخس. باران. دلبر.. تنفس. یاروفادار من.. مهتاب گلیاس. غمدارم. آنیا و نی نی. راما. تنهاترین. اصغر. فرخنده فرخنده. الهام اخوان. زهرا دکتر..ته دیگ..امسال دیپلم گرفته. سلنا.. شیما... سلین تینا. آوا. آوا. یگانه.. نیلوفر نلی. مهدیه السانا. الناز. اوین..پرنسس. دخترمهربون.. الهه. غزاله.. سمیه ساناز ساناز فاطمه فافا فاطمه. خوش استایل... ناتالی سحر. ترنم.. یلدا. زهرا.. اکوین. هانیتا مرضیه نازلی شیما.. مهری. دختری از جنس طلا دختری که عاشق ماه شد...لاوین...عاطفه. لیلا.. لیلا. و بردار شوهرش. زهرا حنا. آناهیتا. فاطمه آلما.. فاطمه لیدی. دخترموفق معصومه مینا. بهناز. نوار محیا شادی، دلارام حنا...زینب مینا مینا شفای خدیجه نیلوفر شقایق. @نیوگارا نجوان فاطمه چیکا مهرانه عسلی نیوشا نوه فردوسی فرفری چیبس جوانمرد یه آدم frsرویا عاشقی رویا بانو فاطمه آلما فاطمه لیدی نگینمحیا الهام فاطمه فافا شفای پسر عمه نگارنجوان فاطمه چیکا مهرانه عسلی نیوشا نوه فردوسی فاطمه زهرا مبینا @دختری_که_عاشق ماه شد ginny و. شفای مادرش برکه فاطمه ننه متین مامان دو وروجک ماه_تابانلیلا 🌱 ملیکا هدا منصورهحنا و کیانا و مژگان و سوگند و کوکا و نهال و مریم و نی نی مریم تورک فاطی تورک هستی و شادی و هاله و همیار و ملیحه و نیکا و باهار و باهاره و مبینا و ریحانه و الناز. و دلا و الهام‌ها و جیرون و آوا و ماهور و و الهه ماه و آسنا و دلبند و زهرا و. نازنین.. آیناز آناهیتا.. آناهیتای ما ریحان گلی... آتنا. نازی و ساحل و رها و زینب و فرخنده و الناز و پاندا و اصغر و اکبر و و فاطمه مهتا بهار. بهارکورد و نی نی عسل و نی نی.. عسل .. مهدیه نرگس رویا.. نگار.. دنیا.. چویی.. مهتاب همتا. الهام. اوین غزل. غزاله.. حنا الهه کورد @حنای_من وفا ساناز ساناز سوئیسی بهنازهلن مینا مینا عسل نی نی.. عسل آوا سوسن. لیلا.. لیلا و حاجت برادر شوهرش نورالدین فافا فاطمه سارا معصومه ندا دنیا مهشید آتنا آناهیتای مهرک مهدیه مهدیه یسنا شفای خدیجه تیما تینا مشاد مریم رویاها ندا پریسا سینا محمد مهدی رضا نگار یلدا مهدیه ننه جعفر و بچه هاش زری و بچه هاش منا و عزیزانش مهاجر. خدیجه و بچه هاش ملیکا 🌱کرد همه کسانی که پست و تاپیکاشون رو لایک کردم 💕 ((همه دوستانی که در تاپیک های @منتظرررررظهور @77mary @مادری99 @فرشتهm71 به هر شکلی اسمشون آمده)) سلامتی دوستامون و حاجت دلشون و شفای بیماران مدنظر شون حاجت دل فلک و بچه ها ش و نوه هاش مونا و خانواده ش و حاجت دل همه دوستانی که دراین تاپیک شرکت می کنند.چه لایک چه منشن شدن (هردوستی که اسمشون نوشته باشه اینجا به هر طریقی)آرامش روح مبینا و آرامش دل خانواده ش🌷آرامش دل مرضیه و عزیزانش و آمرزش گناهان و آرامش روح بابا بزرگش🌷آرامش دل فاطمه و عزیزانش و آمرزش گناهان و آرامش روح باباش و دایی اش nazi1997 وبچه اش سلامتی سید مهدیار و مامانش 🌷حاجت دل گچک_کرمانج و شفای پسرش 🌷همون_راد و پسرش 🌷شفای بچه یارضاااااااااااااا

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اعتصامیه عزیزم😍😍😍

خوبی؟!

التماس دعای ویژه ازتون دارم❤️❤️❤️

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚
2728

💚ادامه اسامی دوستان 

حاجت دل @مادربیتاب       

@گچک_کرمانج     @عشق55 @عشق5   @ثنا3  @elahemilany98    

@saratwin @پرتقالتامسونم    

@عشق55 @عشق5@ثنا3 @elahemilany98     @حنا70 @حنای_من و شفای مادرش و مشکل برادرش @dey_mahi @eliott93 @سامیه112 @hhana54 @دل_دریاییم @تبسم288 @ترنم_ترنم @دختربارونی @شولا۹۹ @گلابتونننن @گیسووان 

🌷anabelkatanchi‍ 🌷@آرسامم و شفای بچه اش و شفای همه اوتیسمی ها @الب و شفای صنم @کچ @هلند @مادربزرگپانذ مائده6525221‍ و سلامتی برادرش شفای بچه 🌷 حاجت نفس91 🌷شفای آبجیم هلن 🌷شینگل_پتو 🌷رعنا 🌷عسل و نی نی @ایسان234 

@blueeeesky    

🌷نازنین1372 🌷bumblebee🌷درمسیر خدا و🌷امین آقا 🌷جیگرررررررررررر🌷sholeeeee 🌷7saba6 🌷مادربزرگپانذ 🌷آرامش دل محیا و خوشبختی و سلامتی خودش و داداشش 🌷سلامتی بهاره و نی نی عسل و نی نی شفای بابای 🌷خدابزرگه_ 🌷مستورررررره حاجت دل و سلامتی @صبا123 و عزیزانش fate نی نی رو سلام بغل بگیره 🌷نگیییین و شفای پدر و مادرش حاجت دل 🌷دلبررر و سلامتی دخترش حاجت دل ریحان_71 @نوزادد6644 و شفای بچه اش @شهنور و شفای مبینا @leili1375 فرزانه زیبا کژال مریم زهرا@آنید_پ @narngk @nafasam1370 @nafasrad97‍ و سلامتی بچه اش @درمسیرخدا @وروجکتم @ترمه021 لیست اول @atiw @o__o_ @پرنسااا حاجت دل و سلامتی خودش و عزیزانش @آب_هویج @ماه_تین30096 @titiny @ریوار @زیوار @ریواس1 و خواهرش@moonnn88 @7272 @72 @کروونازشونم @نگین9331 @نیلی_83 الی 

@soodehmfk ترنم.. ترمه @20019 @ماشینباز @شیرینخانووم @شهریورهفتاد @ترنم987 @آرمان۱۴۰۰ و سلامتی نی نی @sanaaa_m @lenaaaaa1234 خوشبختی زینب @عسل_قدیم2 م پریا @mahsa2xm @mahboooobeh4    

@kodaaaaaa3333 و برادرش مائده و خاطره @یگانه_بلا_هستم_2 @ملیحح @تابستونگرررم @رزقرمزرنگ مامان،مهدیار @فرشتهm71 @آهویدشتم @کاکتوس1234 @آهوآرام @blueeeesky @دخترناراحت @شکلاتخشمگین  

@yaghotekabod @turkizi @سفیدبرفیشم دختر_مهربون_سایتم@دختر_مهربون_باادب @پرنسس_مهربانم @baharr_76 

@چیپسلیمویی @کاموا45

@آرزوشکوه @ظهور_313 @گلابتوننن و شفای مادرش @گیسووان @هی_بیخیال @هیژه @کاموا45 عشق@mahboooobeh4 مبینا حاجت یه بنده خدا کوثر @حسنیوسف @mahastii @madam63 @fairness 

@رزعشق @گیسو_بلک @هورتانسیا @ردمنا @lenaaaaa1234 مادرش @bavan و شفای مادرش @beritn @حصارسکوت نیما 

@saadaat محمد مهدی 

عضویت خوشبختی زینب@3573 و 4 بنده خدا @k54 و سلامتی مادرش @دختر_پاییزم۲۴     

عضویت @شهیدکربلاحسین @یاشهیدکربلاادرکنی 

@مامانبزرگپانیذ @s123sa‍ @saratwin @الماس1400 @دختررویاها @مرمری1372‍ @نگاروحلما‍ و سلامتی عزیزانش @مرمر۷۵‍ @_emily @آیه_جونتونم کاربر الحمدلله پريسا نسترن هانیه هانیه دلنواز مهدیه نگین @آنیدپ 

@angel74 و سلامتی نی نی allaheh_jan @ایسان234‍@_امmamane_mehraboon

@عاشق__خنده @دخترخوشخنده @zeinab8586 @nansi4218@سلین97829 @fatemehzahra1400 @123خ @fatemehzahra1400 @جیگرررررررررررر @ستاره_74@ستاره74 @khoday_mer3p‍ @orkide121‍ رضا 

سلام عزیزم لطفای برای شفای دخترمنم دعا کنید .اسمش فاطمه هست خیلی حالم خرابه😢😢😢😢😢😢😢😢😢

سلام ب روی ماهت خوش آمدی 

الهی به حق شهید فاطمه شفای عاجل بگیره 

چشم حتما آبجی جونم 

سلام اعتصامیه عزیزم😍😍😍 خوبی؟! التماس دعای ویژه ازتون دارم❤️❤️❤️

سلام گیانم خوبم به خوبیت دلم برات تنگ شده بود 

چشم حتما آبجی جونم ❤️💕🤗

سلام گیانم خوبم به خوبیت دلم برات تنگ شده بود  چشم حتما آبجی جونم ❤️💕🤗

عزیزدلمی منم همینطور 😘😘💋💋💋

مرسییییییی💜💜💜💜♥️♥️♥️💙💙💙💚💚💚💛💛💛

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚

ادامه اسامی دوستان 

@mahta722272   و شفای فاطمه جان

@عذرا_مث_برق_نرو   @صغرا_زن_اصغر  

مهسا  مهسا فرح مرضیه نازلی شیما بیتاشمالی نرگس مشهدی مهریماه مهتاب  @nazgol_64     

@سوگند2۲   و ارامش روح مادرش فاطمه و عزیزانش @turk_asana @fatishko80 

@nicee @بهار3038 @bهار @شهیدکربلاحسین 

@شهنور و شفای مبینا @یاشهیدکربلاادرکنی @leili1375 @میان_ستاره_ای_79‍ @اووکادوشونم @گیسو_بلک @دختر_لاکچری‍  @دل_دریاییم @بی_پناه9  معصومه  نانسی @fairness @fatiijon @سارا678 سلامتی نی نی @allaheh_jan @دختراناهیتا  @ایسان234‍@_امmamane_mehraboon  تیم تیما @ماندانا_عشق_بهروزم‍  دلارام پریسا فاطمه رهگذر @رزعشق @گیسو_بلک @هورتانسیا @ردمنا @هیژه @عاشقریاضی    @mahastii 

@madam63    @s123s 

@saratwin @الماس1400 @دختررویاها    

@مرمری1372‍ @نگاروحلما‍ و سلامتی عزیزانش @مرمر۷۵‍ @_emily @آیه_جونتونم کاربر الحمدلله پريسا نسترن هانیه @turkizi @سفیدبرفیشم    

@دختر_مهربون_سایتم @دختر_مهربون_باادب @پرنسس_مهربانم @baharr_76 

@عاشق__خنده @دخترخوشخنده @zeinab8586 @nansi4218@سلین97829 @fatemehzahra1400 

@123خ k54 و سلامتی مادرش @دختر_پاییزم۲۴     @یگانه_بلا_هستم_2    

nicee بهار۲۰۳۸ دلبراماوحشی 

عاشق__خنده سباااا emerald20

@yaghotekabod @turkizi

@بیرجند۰۴  رعنامونا۸۸

نازگل_بانو آرزوشکوه فاطمه آسنا  

حنا ماهور و شفای بیمار مد نظر مانا و شفای بیمار مد نظر سوگلو شفای بیمار مغزی @bavan و شفای مادرش @beritn @حصارسکوت    

نیما @saadaat محمد مهدی 

خوشبختی زینب

@تبسم۱۳۶۷@لیلیوممرداب بچه اش شیر بخوره

@mrsmm شفای مادرش پنجبارترکیده

ایسو ۲ فرزانهکوردزینب کنکوری  صباصبا خوشگل عالم  فرخندهفرخنده تورک. مریم و نی نی فاطی و نی نی. بهار و نی نی سلین مهشاد عسل و نی نی مهگان عسلبارلین سامانتابانو@کبیسه شفای زهرا سادات شفای هلن شفای زهرا. مریمی کورد منگولی گوش میرزا @baran7166 و شفای شوهرش @blueeeesky @نفس_سپهرش @نفس91 

@فرشتهخاکی @destory  پارمیدا شفای پارمیس بردیا صنم @الب @کچ @پونیو2018 @سکوت1401‍ 

نگین و شفای باباش و حاجت دلش @نگین9331 @نیلی_83 الی @soodehmfk ترنم.. ترمه @20019 @ماشینباز     @شیرینخانووم @شهریورهفتاد @ترنم987 @آرمان۱۴۰۰ و سلامتی نی نی @sanaaa_m @lenaaaaa1234 خوشبختی زینب @عسل_قدیم2 م پریا @mahsa2xm @mahboooobeh4    

@kodaaaaaa3333 و برادرش مائده و خاطره @یگانه_بلا_هستم_2 @ملیحح @تابستونگرررم @رزقرمزرنگ مامان،مهدیار @فرشتهm71 @آهویدشتم @کاکتوس1234 @آهوآرام @blueeeesky @دخترناراحت @شکلاتخشمگین تبسم۱۳۶۷ @abresorati @کاربرتعلیقی9 

تبسن۲۸۸ سفیدبرفیشم 

عزیزدلمی منم همینطور 😘😘💋💋💋 مرسییییییی💜💜💜💜♥️♥️♥️💙💙💙💚💚💚💛💛💛

دورت بگردم من❤️💕🤗 خواهش میکنم نازنینم 

ادامه اسامی دوستان 

@نگیییین   @مدرس_حسابداری    

@بهارربانی @سامیه112 @hhana54 

@balter    

@bumblebee    @_emily_    @آیلین2020

ندا @آرمان۱۴۰۰ @atresib     @پارکر     و شفای محمد @ترمه021    @7saba6 @مادربزرگپانذ

@خدابزرگه_  زینب مدیسا 

@atiw @o__o_ @پرنسااا حاجت دل و سلامتی خودش و عزیزانش @آب_هویج @ماه_تین30096 @titiny @ریوار @زیوار @ریواس1 و خواهرش@moonnn88 @7272 @72 @کروونازشونم @نوزادد۶۶۴۴ و شفای دخترش 

@دلبررر  ریحان @ریحون74 

@صبا123 و سلامتی خودش و عزیزانش 

سلامممممممم😍😍😍

سلام ب روی ماهت خوش آمدی آبجی جونم 💕😍

2706