2733
2734
عنوان

بچه ها خستم بیاین حرف دارم

438 بازدید | 61 پست
نفسم به نفس شوهرم بنده ولی حوصله بازی کردن نقش زن خوب رو ندارم حوصله ندارم قربون صدقش برم و براش دلبری کنم حس زنای بیکار بزرگ بهم دست میده از بس بهم میگه لباس خواب بپوش و این حرفا بدم اومده گفتم من علاقه ندارم مگه دلقکم خل شدم بچه ها نصیحتم کنین
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست وامیدم به خداونـــدی اوست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شوهرت و بچسب اگه تو نچسبى بهش میچسبن ببخشید رک گفتم
👩‍👦 پسرم تموم دنیا رو براى تو میخوام👩‍👦 👩‍👦 تویى نورچشم من تویى خنده لبام👩‍👦 👩‍👦 پسرم براى هرغمى تویى تسکینـم 👩‍👦 👩‍👦 همه ى آرزوهامو در تو من میبینم 👩‍👦
2728
نپوش بپوش مگه بیکاری هر شب هرشب بپوششششش افکار پلید هستن میان دیگه نمیدونم والا
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
آشنا بچه هم دارى؟؟؟
👩‍👦 پسرم تموم دنیا رو براى تو میخوام👩‍👦 👩‍👦 تویى نورچشم من تویى خنده لبام👩‍👦 👩‍👦 پسرم براى هرغمى تویى تسکینـم 👩‍👦 👩‍👦 همه ى آرزوهامو در تو من میبینم 👩‍👦
2738
خب لباس پوشیدن یه دقیقه هم وقتتو نمیگیره--،منم تو خونه خیلی لباس راحتی میپپشم --گشاد و شل و ول چون اونطوری راحتم خب---ولی وقتی شوهرم میاد لباس در حد جمع مهمونی میپوشم
نیروانا پک :آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری! عبارت نیروانا پک رو تو گوگل سرچ کنید .
پس کلا شوهرت اهل دله من فکر کردم تازه عروسی خوش ب حالت کاش شوهر منم اینجورى بود مال من هزار رنگ ارایش و هزار مدل لباس خواب و هزار جور ادا هم براش ریختم ولى باز خنثى خنثى اصلا براش أهمیتى نداره
2706