2733
2734
عنوان

ب کدوم آرزوهاتون رسیدین ؟

419 بازدید | 16 پست

من خودم به عشقم رسیدم. هیچی هم بینمون نبود . یهو شد . همیشه هم دلم میخواست دوتا بچه داشته باشم بزرگه پسر کوچیکه دختر الانم همین شد بدون اینکه بخوام برنامه ریزی کنم همون شد خدا بهم داد. اول زندگی هم آرزوم بود برم سر خونه خودم. فقط یه خونه اجاره نشستم الان داریم میریم خونه خودمون اونم یهو شد و اصلا فکرشو نمیکردم  . خونمونم دقیقا هم همون جوریه که همیشه دلم میخواست باشه.واقعا فکر میکنم هر چی خواستم خدا بهم داد . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

یکیو دوست دارم اگه بش برسم بزرگترین آرزومه 🥺😍🤲

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏
2738

خدا صداتو میشنوه توروخدا دعام کن منم برم خونه ی خودم خواهش میکنم 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

بعد از ۴ سال باکلی گریه و التماس و خودکشی دیگه ناامید شده بودم اما به عشقم رسیدم 🥺

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
بعد از ۴ سال باکلی گریه و التماس و خودکشی دیگه ناامید شده بودم اما به عشقم رسیدم 🥺

خوشبخت باشی 

غرق در عمیق ترین عمق هیچی 🖤         زندگی ب من آموخت نیازی ب کسی نیست چون در دردناکترین لحظات فقط خودتی مبادا ب کسی غیر خودت تکیه کنی 🍂🫂  
خوشبخت باشی 

قربونت خواهری

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
2706