2737
2734
عنوان

یه همسایه داریم .....

234 بازدید | 13 پست

دخترش ۹ سالشه دختر منم ۲ونیم دخترم وقتی کوچیک بود همش خونه من بود تا دوسال الان ک دخترم بزرگتر شده دوست داره بره خونه اونا انگار ناراحتن میره اونجا اسباب بازیاشو نمیده یا همش غر میزنه ب مامانش برا ما این اخریام گف من اعصابم خورده همش قهر میکرد صداش میزدم جواب نمیداد منم عصبی شدم دیگه نرفتم الانم هرچی میگه بیا میگم نه بچه ها باهم کنار نمیان نمیام شما بیاین

حالا نمدونم کارم درسته یا نه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ وقت اجازه ندادم بچه هام برن خونه کسی 

خودشونم همین طور ن اجازه نمیدن بچه هاشون حتی خونه من باشه

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
همین دیگه والا منم راضی نیستم میگم دوسال واقعاااا خونه من بودا مامانش میزاشتش پیش من خودش میرفت پی ...

خوب عزیزم شمام اشتباه کردی مسئولیت بچه مردمو قبول میکنی پس فردا یه اتفاقی بیفته باید جواب پس بدی 

همون موقع محترمانه عذرشو میخواستی

2738
گفتم بابا مامانش ناراحت شده هرچیم میگم درکم کنین بچم بد عادت میشه باز میفرسته

خوب ناراحت بشه که چی؟! بگو بچم اذیت میشه باهم لج میکنن 

شوهرمم میگه جدیدا بچه عصبی شده فعلا نفرستش تا یکم بزرگتر شه