2726
عنوان

خیلی ناراحتم پولمو دست دزد دادم 😔

706 بازدید | 30 پست

دنبال خونه ییم امروز تو دیوار میگشتم یه خونه خیلی مناسب پیدا کردم زنگ زدم زنه جواب دادو.... ولی گفت الان مانیستیم بعد ساعت ۷ شام بیاید بازدید منم براش بیعانه زدم که نپره خونه ساعت هفت رفتیم یه آدرس غلطم بما داده بود از ساعت ۷ تا ۹ هرچه زنگ زدم خاموش بود از چند شماره زنگ زدم خاموش بود خیلی ناراحتم دلم گرفته چکار کنم😔😔😔شوهرم هیچی بم نگفت فقط گفت عجله نکن و قبل کار بامن مشورت کن ناراحتم ۵۰۰ ت همین راحتی دست دزد دادم اخه این روزا گیر ۱۰۰ هزار تومنیم اینطور شد خدا ازشون نگذره چ کنم دلم آروم شه😔😔

شاهکار کردی قشنگ😐

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از دیوار نمیتونی پیگیری کنی ؟  یا از طریق شماره حساب و شماره تلفن ؟؟  خیلی آدم حس بدی می ...

دیوار هزار بار پیغام داده بیعانه نزنین

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
از دیوار نمیتونی پیگیری کنی ؟  یا از طریق شماره حساب و شماره تلفن ؟؟  خیلی آدم حس بدی می ...

نمیدونم عزیزم فک نکنم شوهرمم حوصله پلیس اینا نداره   آره خیلی حس بد دارم 😔😔

2706