2703
2553

خونمون هنوز اماده نشده . از وقتی داریم میسازیم خیلی اخلاقش فرق کرده . خونمون بغل خونه مامانمیناست . دیگه اصلا خونه اونا هم نمیره وقتی ام میاد من باشم اصلا حرف نمیزنه باهام . یه بارم هممون رفتیم خونه رو که تکمیل شده ببینیم  اونم خونه مادرم اینا بود گفت من نمیام . بعد همه بهم تبریک گفتن ولی اون اصلا هیچی نگفت احساس میکنم خیلی ناراحته 

اونم دلش میخواد حتما بهش زور اومده

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶 یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

از ظاهر امر که اینجور پیداست

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه می تونی بی تفاوت باش

اگه نمی تونی علت ناراحتیش رو بپرس. مثلا بگو عزیزم مدتیه احساس می کنم از چیزی ناراحتی؟ چی اذیتت کرده؟

من ناسیونالیست هستم، و ناسیونالیسم با ریسیسم (نژادپرستی) متفاوته! جهان من در وهله اول ایرانه. من مخالف سرسخت جهان‌وطنی هستم. تا روزی که حتی یک گرسنه در ایران باشه تمام جهان اولویتش رو برای من از دست میده!  
2720

خونه نداره؟

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2714
نه 

خوب دیگه کاملا دلیل ناراحتیش مشخصه چون خودش خونه نداره ناراحته و قطعا هر کس دیگه هم بود ناراحت میشد ولی خیلی ناراحت کنندس که ناراحتیش رو نشون داده و خونه نداشتنش دخلی به شما نداره من بودم اصلا به رو خودم نمیاوردم و خوشحالیم رو نشون میدادم 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706