2410
2400

خونمون هنوز اماده نشده . از وقتی داریم میسازیم خیلی اخلاقش فرق کرده . خونمون بغل خونه مامانمیناست . دیگه اصلا خونه اونا هم نمیره وقتی ام میاد من باشم اصلا حرف نمیزنه باهام . یه بارم هممون رفتیم خونه رو که تکمیل شده ببینیم  اونم خونه مادرم اینا بود گفت من نمیام . بعد همه بهم تبریک گفتن ولی اون اصلا هیچی نگفت احساس میکنم خیلی ناراحته 

از ظاهر امر که اینجور پیداست

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

اگه می تونی بی تفاوت باش

اگه نمی تونی علت ناراحتیش رو بپرس. مثلا بگو عزیزم مدتیه احساس می کنم از چیزی ناراحتی؟ چی اذیتت کرده؟

سه دهه از عمرم رو پشت سر گذاشتم، عاشق زندگی هستم با همه سختی ها و رنج ها! اینجا از تجربیاتم میگم شاید به درد خورد  

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه نداره؟

نوه ام زود دنیا اومد۳۵ هفته و ۴روز از بارداری گذشته بود تاریخ ۱۶ مرداد۱۴۰۱ عجله داشت بیاد مبارکم باشه مادربزرگ شدم🤣🤣🤣🤣 😘😘😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊ناکرده گُنه در این جهان کیست بگو؟!   آنکس که گُنه نکرد، چون زیست بگو؟!   من بد کُنم و تو بد مکافات دهی!  پس فرق میان من و تو چیست بگو؟!         😍😍😍 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹گاهی اوقات فقط به آسمان نگاه میکنم ، لبخند میزنم و میگویم :  خدایا میدونم که کار تو بود ! ممنونم  🤩🤩🤩🤩🤩     دعای خیر فقط این دعا: امیدوارم هیچ وقت محتاج بنده خدا نشی💖💖💖💖       
2402
2417
نه 

خوب دیگه کاملا دلیل ناراحتیش مشخصه چون خودش خونه نداره ناراحته و قطعا هر کس دیگه هم بود ناراحت میشد ولی خیلی ناراحت کنندس که ناراحتیش رو نشون داده و خونه نداشتنش دخلی به شما نداره من بودم اصلا به رو خودم نمیاوردم و خوشحالیم رو نشون میدادم 

نوه ام زود دنیا اومد۳۵ هفته و ۴روز از بارداری گذشته بود تاریخ ۱۶ مرداد۱۴۰۱ عجله داشت بیاد مبارکم باشه مادربزرگ شدم🤣🤣🤣🤣 😘😘😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊ناکرده گُنه در این جهان کیست بگو؟!   آنکس که گُنه نکرد، چون زیست بگو؟!   من بد کُنم و تو بد مکافات دهی!  پس فرق میان من و تو چیست بگو؟!         😍😍😍 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹گاهی اوقات فقط به آسمان نگاه میکنم ، لبخند میزنم و میگویم :  خدایا میدونم که کار تو بود ! ممنونم  🤩🤩🤩🤩🤩     دعای خیر فقط این دعا: امیدوارم هیچ وقت محتاج بنده خدا نشی💖💖💖💖       

ماهم یدونه ازینا داریم. از حسودی اینجوری میشن. دارن میترکن.

من خونه خریدم تو یه آپارتمان به داداشم میگفت بیا اینجا برای من یه واحد بخر. اونوقت خودشون ویلایی دارن هااا

خیلی حسودن بعضیها

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه می تونی بی تفاوت باش اگه نمی تونی علت ناراحتیش رو بپرس. مثلا بگو عزیزم مدتیه احساس می کنم از چی ...

خونمونو شراکتی پدرشوهرم و پدرم ساختن برامون . فکر میکنم واسه همین ناراحت باشه 

خونمونو شراکتی پدرشوهرم و پدرم ساختن برامون . فکر میکنم واسه همین ناراحت باشه 

چرا پدرت به اونا کمک نکرده؟ علت خاصی داشته؟

سه دهه از عمرم رو پشت سر گذاشتم، عاشق زندگی هستم با همه سختی ها و رنج ها! اینجا از تجربیاتم میگم شاید به درد خورد  
2407