2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اروند ... اوستا.. ایلیا.. کوروش... داریوشم قشنگه من دوس دارم

من همیشه ته دلم ادمهارو دوست دارم اما نمیدونم چرا اونها هیچوقت اینو نفهمیدن, اخه من واسشون هیچ سودی ندارم. شاید برای همینه هیچ دوستی ندارم. "مکس"............هیچوقت قلب آدمهارو نشکن چون یکی ازش دارن..بجاش استخوناشونو بشکن که 206تا ازش دارن :] ....یه اوتاکو و آرمی که همه جا ول میچرخه
2728
منم دوس داشتم خیلی خوشگله  ولی یکی میگفت یاد برده و این چیزها میفتم.‌ الان خیلیا فرهنگ ندارن اس ...

اسم پسرمن بردیاست

همه میگن خیلی اسم فشنگیه پسرم ۴سالشه توتهران اکثربچه های کوچولوپسربردیا ان 

یاشاهان تومهدکودک پسرم چندنفربردیابودن 

من خیلی دوست دارم

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
اریا چون یه نژاد هست به نظرم خوب نیس به عنوان اسم . بعدا اگه مهاجرت کنه تو کشورهای دیگه زیاد جالب نم ...

اتفاقا برای مهاجرت عالیه تنها اشکالی که میشه گرفت اینه که غالبا اسم دختره

😁

علیرضا 😍 

مهدیار😍

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡

رادین خوبه

آراد   آردها🥲🙁

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2706