2737
2734
عنوان

قشنگ ترین خاطره با عشقتون 💜🌱

3609 بازدید | 162 پست

سلامم چطورین ؟ گفتم انقد تاپیک خیانت و کتک کاری دیدیم یه تاپیک بزنم یه ذره انرژی مثبت داشته باشه و کیف کنیم هممون 🤍 حالا میتونید قشنگ ترین خاطرتونو بگید یا قشنگ ترین حرکتی ک ازش دیدین 😁 ما شهرامون دوره از هم اون تهرانه من تبریز .. چن سال پیش دوست بودیم روز تولدم بود بدون اینکه ب من بگه پاشد اومد شهرمون بعد من پنجره ی اتاقم سمت کوچه باز میشه دیدم شب یکی میزنه ب پنجره ..از پشت پنجره وقتی دیدمش نمیتونم حالمو توصیف کنم انقد هیجان زده شدم ک الانم یادم میفته اشک توی چشمام جمع میشه 🥺 بچه ها از سرکارش ب خاطر من مرخصی گرفته بود و اون همه راهو اومد باورتون میشه ؟ این همه راهو فقط برای اینکه کادو تولدمو بهم بده اومد و برگشت 🙃💜 الانم نامزدیم و چن وقت دیگ عقد میکنیم .. شماعم خاطره ی قشنگتونو بگید 🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی خاطره ی خوب داریم اما الان چون دارم به جدایی فکر میکنم و جوابشو نمیدم هیچکدوم خاطره خوبا یادم نمیاد

نمیدونم کجایِ دنیا و با چه حالی هستی که اینو میخونی، اما یادت نره: غم همیشه انقد پر رنگ نمیمونه

جدی بهم رسیدین 🥺

ما دوتا هم راه دوریم ولی فعلا دوستیم🙃

♥️🌿به نام خدایی مهربونم 🌿♥️                                    😍🥺اگر چشم شما افتاد به امضام واسه رسیدن منو عشقم بهم دعام کنید 🥺😍تک دختر و تک فرزند خانواده 😻 ی عدد عشقم دارم که بخاطر مشکلات مالی و مخالفت های کمی داریم  می‌جنگیم 😿🥺 انشالله به دعایی خیر شما بهم برسیم😻چادریم ولی پایه دعوا و شیطونی 😜یه دختر ورزشکار که قبلاً عشق والیبال بودم الان دارم بدنسازی میرم شاید برم مربی بدنسازی بشم 😎عاشق حیوانات دلم روستا میخواد 🌲 البته بگم که کبوتر یه چیز دیگه هست با افتخار بهم میگن کفتر باز 🕊️😌 سلامتی خودم خودت دلبرم👑♥️ انشالله همه نی نی سایتی ها حاجت روا باشن😇🌿فهمیدن باتوام همه تکلیفم با تو روشنه🤗عشقم صدات کنم یا نفسم کدومش قشنگتره 😍 
2738

شغلشون چیه و چجوری آشنا شدین؟

Favourite:travel,tennis,medical,fashion and style, money, animals,modeling,fashion designer, instagram, you tube, love, good life,kindness,bravery,work,food,s, globe trotter,actress,book,movie, ,cars, music,dance, happiness,writer,strong girl, feminist, painting,photography,technology, phone, laptop,beauty and big house, america   hahaha
استادم بود  بعد کلتس به بهونه واستادم ازش کلی سوال پرسیدم تا بچه ها رو بیرون کنه بهش کادو تولد ...

عه استادت بود؟ ازدواج کردید یا رل؟

ماکه ازدواج کردیم

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .
2706