2726

سلام دوستان.

محله عارف نزدیک میدون شکوفه میدونید چه جور جاییه؟

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فلاح منظورته؟

طرفای پیروزیه شرق تهران

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
خوبه توش زندگی نکردم اما دوسال خود پیروزی بودم واقعا محله ی قشنگ و ساکتی بود یه روز اگه خونه بخریم ح ...

ما هم الان پیروزی هستیم.عارف یه مقدار ارزون تره گفتم اگه خوبه بریم اونجا

سلام عزیزم ما دقیقا جنب بیمارستان مردم هستیم محلش خوبه یکم بافت قدیمی ولی در کل خوبه

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی
ما هم شرقیم که دنبال خونه ایم‌

کدوم محل مد نظرتونه؟

2706