2737
2734
عنوان

از همسرم سرد شدم وبهش علاقم کم شده

202 بازدید | 12 پست

سلام همسرم انقد بعضی وقتابددهنی میکنه که بدم میاد و من بچه طلاقم ومیگه دلم برات سوخته که اومدم گرفتمت وقتی بحث میکنیم پول وام ازدواجمو پدرم بهش داد و الان میگه شماجحاز ندادین درصورتی که هم وامو دادیم هم جحاز بعضی وقتا خیلی حرفامیزنه که من الان تازگیاحتی اگه خوبیم کنه دیگه دم چشمم نمیاد ویکجور علاقم بهش مثل اولا نیست خودشم میگه چیکارکنم بنظرتون

آدم بد دهن خودشو از چشم میندازه و منفور میشه حق داری 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برید پیش زوج‌درمانگر، حق داری وقتی ناملایمت و بدرفتاری ازش دیدی تا وقتی طرف تلاشش رو نکنه واقعا همون‌ها رو جبران کنه از دل آدم در نمیاد، بعدش هم به راحتی از ذهن پاک نمیشه.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

شوهر دستتو تا ارنج عسلی کن بذار دهنش اخر گاز میگیره.اوایل ازدواجم درصورتی من همع چیزداشتم و حهازمم کامل بود شوهرم سرکوفت میزد میگف بابات برات هیچکارنکرده  منم انقد عصبی بودم چندبار بابامو نفرین کردم دوسه ماه بعدعروسیم بابام مرد من موندم عذاب وجدان .

کاربری مشترکه ۳ نفره .انقد نگید تاپیکات باهم نمیخونه.اگه ناراحتی التماست نکردم
2738
من خودمم همین شدم کاش ازدواج نمی‌کردم خیلی پشیمونم خیلی فرق کرد بعد ازدواج اگه از اول بد دهنیشو می‌د ...

منم چندبارم بحث طلاق کردیم ولی نمیدونم چیکارکنم میگه دوسم داره ولی بعضی وقتا خیلی حرفایی میزنه که دلم میشکنه

برید پیش زوج‌درمانگر، حق داری وقتی ناملایمت و بدرفتاری ازش دیدی تا وقتی طرف تلاشش رو نکنه واقعا همون ...

نمیاد اخه خودشو خیلی قبول داره خانوادگی اعتمادبنفساشون بالاس درصورتی که من ازهمه خانوادشون سرم ازلحاظ شکل وتیپ واینا وقد ولی اونا قدا کوتاه هست و قیافشون معمولی ولی ازخودشون خیلی تعریف میکنن خانوادگی