2733
2739
عنوان

گودرت بی نهایت + عکس

609 بازدید | 9 پست

سلام… کسی میدونه قضیه ی این مجسمه ها که باهاش شوخی می کنن چیه؟ 

اینا یه سری مجسمه ی سنگی تاریخی در شیلی هستن اما دیدم توی فضای مجازی باهاشون شوخی می کنن و میگن کاکاسنگی و گودرتمند و اینا… کنجکاو شدم دلیلشو بدونم.

نمیدونم قضیه شو. ولی هر چی هس خیلی قیافش موده 🗿✨

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیدی وقتی آدم ها بیخیال هست و به اصطلاح دنیا به هیچ جاشون نیست خیلی راحت و ریلکس هستن ؟

یه یارویی بود برجش آتیش گرفته بود اما ریلکس نشسته بود تو کافه آبمیوه میخورد و فیسش خیلی خیلی شبیه به این بود 

از اون موقع معروف شد به کاکاسنگی 

مثلاً :

+ فلانی پدرت مرده 

_ اهمیت نمیدم  🗿

کار خوبه خدا درست کنه
حالا لطفا بگو قضیه ی این مود چیه؟

مود ینی جالب، بامزه، همین 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
دیدی وقتی آدم ها بیخیال هست و به اصطلاح دنیا به هیچ جاشون نیست خیلی راحت و ریلکس هستن ؟ یه یاروی ...

آهان پس اینه دلیلش؟ چیز بدی نباشه یه وقت؟ 

آخه از مجسمش خوشم اومده میخوام بخرم میگه ناجور نباشه😅

2738
آهان پس اینه دلیلش؟ چیز بدی نباشه یه وقت؟  آخه از مجسمش خوشم اومده میخوام بخرم میگه ناجور نباش ...

نه 

نماد سنگ هست دیگه 

دیدی سنگ خیلی سفت و محکم و قوی هست و هیچ اتفاقی نمیتونی تکونش بده یا لرز به دلش بندازه

اینم نشونه قدرت زیاد هست که بهش میگن گودرت😂

کار خوبه خدا درست کنه