2733
2734

بردارم ۳۵سالشه نهایت دوهفته اس جداشده .کلا ادم ازدواجیه .میدونم باید چندماه صبرکنه ببینه ولی خب قسمت شده یه خانم ۳۷ساله که مدرس بیمارستان غیرانتفاییه رو معرفی کنن بهش .امروزم اولین روز صحبتشون بوده .اون خانمم یه  جداشده و فعلا میخان باهم بیشتر اشنابشن !

دوسال دختربزرگ باشه ،به نظرتون مشکل دارنمیشه از نظر زایمان واخلاق !و هزارتا دلیلهای دیگه !به نظرتون راه درست چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما حتما برن پیش مشاور

سن هم دوسال چیزی نیست عزیزم 

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
2728

چون هر دو بالای سی سال دارن اشکال  نداره تفاوت سنیشون 

اما حداقل عده رو صبر کنه اومدیمو ب هم رجوع کردن و یه درصد شاید پشیمون شد از جدایی تکلیف این خانم مدرس و احساسش چی میشه 

اصلا خود برادرت می مونه تو برزخ پشیمانی ک چرا یه تایم فرصت فکر کردن ب خودم ندادم

2738
نه مشکلش چیه؟ نگران زایمانش هستین؟ مگه برای جوجه کشی می خوایینش؟ اخلاق و هزار تا دلیل دیگه؟ فقط چو ...

خب یه بار  برادرم طلاق گرفته .هرمردی یه بچه میخواد .خب این این امرطبیعی توهرازدواجیه .مگه یدونه بچه اوردن جوجه کشی میشه 

نه مشکلش چیه؟ نگران زایمانش هستین؟ مگه برای جوجه کشی می خوایینش؟ اخلاق و هزار تا دلیل دیگه؟ فقط چو ...

بعدش هم نمیخواهیم دوباره طلاق بگیرن .پس مهمه توانتخاب که کمترین اشتباه پیش بیاد

چون هر دو بالای سی سال دارن اشکال  نداره تفاوت سنیشون  اما حداقل عده رو صبر کنه اومدیمو ب ...

اره میفهمم .ولی برگشت اون دختره در حد صفره .چون جدایی کامل و بدون احساس و با دخالت مادرزنه انجام شده .الانم فقط میخان چندماه باهم صحبت کنن تا مطمعن بشن بدرد هم میخورن یانه 

اره میفهمم .ولی برگشت اون دختره در حد صفره .چون جدایی کامل و بدون احساس و با دخالت مادرزنه انجام شده ...

پس احتمالش هست دختر خانم پشیمون بشه چون علت جدایی والدین بودن 

ب هر حال خوشبخت بشن جفتشون