2726
عنوان

اگه درونگرایی بیا بگو تنها نیستم😵

125 بازدید | 26 پست

اینجوری ام که دلم میخواد تو جمع باشم ولی وقتی تو جمع میرم دلم میخواد تنها باشم

به غیر اینا دلم نمیخواد ازدواج کنم و شریک زندگی داشته باشم

دلم تنهایی میخواد

اینقد تو خودمم که روابط اجتماعیم ضعیف شده و وقتی تو اجتماع میرم استرس زیادی میگیرم🥺

نمیدونم چرا اینجوریههههه خسته شدم ازین وضع

فک نکنم بخاطر درون گرایی باشه 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

منم درون گرام 😍

تیپ شخصیتیت چیه؟

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم اينطورم، تو خونه  خيلي واحتم،_ و هيچ دوستي ندارم با كسي جز خانواده ام هم رفت و امد نميكنم! مجبور نباشم بيرون نميرم. و وقتي وارد اجتماع ميشم حس ميكنم همه دارن به من نگاه ميكنند و انگار بلد نيستم خرف بزنم! ولي اينطوري بودن اصلا خوب نيست، اعتماد به نفس ادم از بين ميره، افسردگي ميگيره

منم اينطورم، تو خونه  خيلي واحتم،_ و هيچ دوستي ندارم با كسي جز خانواده ام هم رفت و امد نم ...

دقیقن مث من

آره حس میکنم اعتماد به نفسم از بین رفته و استرس میگیرم تو اجتماع

نمیدونم چحور باید درستش کرد 

منم درونگرام ولی از جمع گریز نیستم فقط میرم داخل جمعی بعد دوساعت مغزم هنگ می‌کنه و فقط تنها باشم راحتم کنار همسرم احساس راحتی دارم چون ایشونم همچین شخصیتی دارن اکثر اوقاتی که کنار همیم کتاب میخونیم

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
چون کلن تنهایی رو دوس دارم زیاد تو جمع نمیرم واس همین اینجوری شدم😵

منم درون گرام 

راستش بیشتر با تعارفات مشکل دارم و یکم تو برقراری ارتباط اولیه ولی با کسایی که صمیمیم و یا با اوکیم 

تو جمعی که نمیشناسم یا صمیمی نیستم نمیدونم چی بگم 

ولی تو اجتماع سختم نیست فقط حوصله ندارم برم بیرون 😅

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

مثلا مثل خودم درون گرا نمیتونه با تلفن حرف بزنه همش استرس داره تو جمع کلا خیلی اوضاع بیریخت میشه حتی بخاطر همین نرفتم باشگاه 😔نه میتونم کلاسی برم چون برم اوضام بدتر میشه از نظر ذهنی داغون میشم 

مـی آیـد هـر آنـچـه،کـه بـایـد بـیـایـد🤍🫧
منم درونگرام ولی از جمع گریز نیستم فقط میرم داخل جمعی بعد دوساعت مغزم هنگ می‌کنه و فقط تنها باشم راح ...

چه قشنگ باهم کتاب میخونید🥺دلم خواست

منم عاشق کتابم

منم درونگرام ولی از جمع گریز نیستم فقط میرم داخل جمعی بعد دوساعت مغزم هنگ می‌کنه و فقط تنها باشم راح ...

چه باحال و جالب باهم کتاب میخونید 🤩

منم درون گرام  راستش بیشتر با تعارفات مشکل دارم و یکم تو برقراری ارتباط اولیه ولی با کسایی که ...

اره دقیقا منم اکثر اوقات حوصله بعضی جمعارو ندارم

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
مثلا مثل خودم درون گرا نمیتونه با تلفن حرف بزنه همش استرس داره تو جمع کلا خیلی اوضاع بیریخت میشه حتی ...

اوف اره من با تلفنی حرف زدن و ویدیو کال خیلی مشکل دارم 

ترجیحم چته بعد حضوری ولی تلفن هرگز 😑

2706