2737
2734
عنوان

. دعوا

67 بازدید | 5 پست

سلام خواهرا خوبین ی پسر هست چند وقته تو زندگیه منه بعد  میره میاد میدونم چرا میره میاد یه استوری میزارن میگه اوه واسع کیه یدفعه خوب میشه یدفعه نع میبینی یدفعه زنگ زد یدفعه سنگین حرف میزنه مثلا دلش میخاد جلو من خودشو بگیره یا مثلا میخاد خودشو بی توجه نشون بده  یدفعه میاد یه حرفای میزنه یدفعه ام مث غریبه هاست من واقعا خسته شدم

دو قطبی شاید

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یدفعه که میره بعد میخاد بیاد باید دیگه جوابشو ندی بره گمشه 

مثل  بیماریه بخدا یعنی چی اخه 

دوستمم اینجوریه پسره هی میره میاد اسکل کرده 

منم هر دفعه میگم اخرین بارت  باشه دیگه باهاش حرف میزنی 

بعد  میگه من ؟؟  نه بابا من غلط کنم دیگه با اون حرف بزنم 

بعد میبینی چند وقت دیگه همون آش همون کاسه  

خسته هم نمیشن لامصبا  مرض دارن  😑

🍒 Duşmem ben kanatlarim var ruhumda 
2728
یدفعه که میره بعد میخاد میاد باید دیگه جوابشو ندی بره گمشه  مثل  بیماریه بخدا یعنی چی اخه ...

مریضم کرده یه دختره  باهاش خوب بود بعد دختره رفت با یکی اومده بهم میگه یادگاریاش حالمو بد میکنه  می‌ترسه برم به دختره بگم  بعد میاد یدفعه  خوبه یدفعه بد زنگ میزنه میگه چکار کردی بعد میگه من ک کلا بیخیال ب همه چی

مریضم کرده یه دختره  باهاش خوب بود بعد دختره رفت با یکی اومده بهم میگه یادگاریاش حالمو بد ...

فقط چارش اینه یبار که رفت کلا ولش کنی به هیچ وجه باهاش حرف نزن تا کلا بره خودتم راحت میشی

چون هی تکرار میکنه تا اخر همینه 

سیم کارتت هم میتونی عوض کنی که نبینی زنگ میزنه یا نه 

🍒 Duşmem ben kanatlarim var ruhumda