2737
2734

سلام

من ۱۰روز پیش گلوم حس سنگینی خفگی داشت دارم شب بود خابیدم صب دیدم تب کردم تا دوسه روز تب میکردم میرفتم دکتر سرم اینا میزدن بعدش خوب شدم بعد ۳روز ابریزش بینی چشمای اشکی حس سوزش بینی ی روز فقط اینجوری بودم بعد حالا احساس ضعف دلشوره استرس اضطراب کم اشتها نمیتونم چیزی بخورم هوس چیزی کنم میخرم مث قبل نیستم میخورم مزه نمیده بهم چندشبه شبا نمیتونم چیزی بخورم بعدظهرا حالم ی جوری میشه بغض میکنم میزنم زیرگریه شبی مامانم زنگ زد گفت خوبی بهترشدی گفتم ن نمیدونم چمه زدم زیر گریه نتونستم حرف بزنم  تا دوساعت بی دلیل اشک میومد دیروزم اینجوری شدم نمیدونم چمه حالم از این حال خودم بدمیشه

این ویروس گفتن گرفتم کروناس بعد ۱۰ روزهنوز اخه خوب نشدم مگهدمیشه علایم مشکلم  چیه ب نظرتون

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مادر منم بعد از کرونا اضطراب و افسردگی گرفت 

مکمل آهن و زینک و ویتامین سی و‌دی مرتب استفاده 

کن ،تغذیه ت رو مقوی کن‌

الان که دیگه ناقل نیستی 

از خونه برو بیرون‌،تنها نمون ،خودتو سرگرم کن 

کار هنری انجام‌بده 

2731

عزیزم عوارض کرونا هست متاسفانه و طبیعیه  امیدوارم زودتر خوب بشی....سعی کن استراحت کنی و به خودت فشار نیار و کارهایی که خوشحالت میکنه یا بهت آرامش میده انجام بده...مولتی ویتامین اینا هم بخور بدنت ضعیف شده

عزیزم مادر منم بعد از کرونا اضطراب و افسردگی گرفت  مکمل آهن و زینک و ویتامین سی و‌دی مرتب استف ...

ویتامین سی میخورم قرص زینکم میخوردم تموم شده 

تغذیه نمیتونم  میلم نمیره  قبلا خیلی دوس داشتم اشتهام عالی بود ولی حالا ابم نمیتونم مث قبل بخورم 

بیرون میرم مث امروز ی دوری زدم ب شوهرم گفتم برو خونه خونه میام ی گوشه میشینم یهو بغض میکنم چشمام اشکی 

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤
عزیزم عوارض کرونا هست متاسفانه و طبیعیه  امیدوارم زودتر خوب بشی....سعی کن استراحت کنی و به خودت ...

اصلا حوصله کاریو ندارم استراحت میکنم خسته میشم پامیشم حالم ی جوری میشه انگار میخام یهو حالم بدبشه فعالیتم کم شده بی حوصله  اشتهامم بد

2738
باردار نیستید

ن فک نکنم اخه کرونا گرفتم اینجوری شده حالم بعد ۱۰ روز خوب نشدم 

ویتامین سی میخورم قرص زینکم میخوردم تموم شده  تغذیه نمیتونم  میلم نمیره  قبلا خیلی د ...

قرص آهن بخور حتماااا دوباره تهیه کن قرصاتو

زینکم بخور که اشتهات باز شه ،باید به فکر خودت باشی الان 

قرص ب ۱۲ هم بخور واسه اروم‌شدن اعصابت 

حتما بخوریا پشت گوش ننداز عزیزم

قرص آهن بخور حتماااا دوباره تهیه کن قرصاتو زینکم بخور که اشتهات باز شه ،باید به فکر خودت باشی الان& ...

مرسی عزیزدلم قرص اهن دارم فردا میخورم دعا کن حالم خوب بشه جلو شوهرم گریه میکنم  اعصابم خورد میشه از این حالم امشب پشت تلفن بامامانم گریه کردم اعصابش خوردشد ممنونم گلم 

اصلا حوصله کاریو ندارم استراحت میکنم خسته میشم پامیشم حالم ی جوری میشه انگار میخام یهو حالم بدبشه فع ...

ما دوبار کرونا گرفتیم بار اول دلتا بود که تا چهارماه فوق العاده عصبی و دردقفسه سینه و... متاسفانه خییییلی داغونم کرد بعدش عوارض روحی  . سری دوم اومیکرون یه ماه پیش گرفتیم من اصلا مریض نشدم از بقیه پرستاری کردم خوب شدن ولی چند روز بعد همین حالتایی که شما داری اومد سراغم و منم درگیر همین حسام

مرسی عزیزدلم قرص اهن دارم فردا میخورم دعا کن حالم خوب بشه جلو شوهرم گریه میکنم  اعصابم خورد میش ...

چشم عزیزم دعات میکنم ،شمام به فکر خودت باش 

چون کاملا حست رو درک میکنم من افسردگی بعد از زایمان گرفتم‌،شدید شدید روزی ۱۰_۱۲ ساعت گریه میکردم ،بی دلیل ،حس خیلی بدیه ،به قول شما این حالمو دوست نداشتم و خیلی اذیت میشدم