2737
2734

من ی برادر دارم که خیلی بهم حسادت داره و خیلی مادیات براش مهمه. ی مدت طولانیه که گاهی حس میکنم مامانمم داره بهم حسادت میکنه حتی چند نفرم بهم اینو گفتن!! مامانم اصلا بهم نمیسازه همش داره منو جلوی بابام ضایع میکنه و منو بد نشون میده!! با اینکه شوهر من کارایی براشون میکنه که داداشم هیچوقت نکرده و نمیکنه!! حالا ی سری چیزایی دیدم که حس میکنم داداشم رابطه مامانمو خراب میکنه که بابامو راضی کنن اموالشو بهش بده. حتی من خونه پدرمادرم میرم سختشونه که چرا رفتم غذا خوردم😔 من چیکار کنم بنظرتون؟ چجوری رفتار کنم؟ کسی تجربه مشابه منو داشته

عشقم دخترم

مطمعنی که مادرت، مادره واقعیته؟ 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول بگو واقعا مامان و داداشت هستن؟؟

يا بچه واقعي شون نيستي

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا
2738
مامان من اینجوری نیست،عوضش یجوری بین من و داداشم فرق میزاره که نگم برات...کاش داداشم و بیشتر دوست دا ...

مامانت عروس دوسته مامانم منم عروس و پسرشو خعععلی دوست داره ولی چشم شوهرمو نداره 

عشقم دخترم
2706