2726
عنوان

دلیل یبوستم چیه

114 بازدید | 13 پست

من هیچ وقت نمیشدم الان یه هفته اس هی یبوست 

روغن زیتون و.‌ هم میخورم انگار ن انگار 

اخه هیچ وقت پیش نمیومد تو کل عمرم نمیدونم چرا اینجوری شد یهو بی دلیل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دلیلشو نمیدونم منم یکی دوبار اینجوری شدم رفتم دکتر گف برنجتو کم کن روزی چن تا میوه خشک بخور انجیر خشک بخور 

من اینارو انجام دادم خیلیییی بهتر شدم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

روغن زیتون بریز تونافت الان جهت عقربه ها ساعت شکمتو ماساژ بده ی هفته انجام بده خوب میشی اگه روغن کرچک هم داری قاطیش کن منی ک بدنم خشک و همیشه یوبس میشم بجز خوردن روغن زیتون این خیلی خوب جواب میده، حتما انجام بده،  مال غذاهای سنگین و کم ابی بدن اتفاق میوفته 

اینجا خیلی دیدم از شقاق و یبوست میگن نتیجه تجربه دوسالمو میگم انجام بدین روزانه ی قاشق روغن زیتون بریزین رو غذاتون شبا موقع خواب روغن زیتون وکرچک قاطی کنین بریزین تو ناف و جهت عقربه های ساعت ی کم ماساژ بدین اگه بیرون روی گرفتین نزنین دیگه  ی وازلین هم بزارین توی دسشویی موقع دفع بزنین ب پشتتون تا چند ماه تکرار کنین خوب میشین حتما❤

راه تضمینی😂دستتو وازلین بمال سوراخو ی کم داخلشو چرب کن ک موقع زور زدن خونریزی نکنی.شیاف مسهل از داروخونه بگیر اسمشو یادم نمیاد اصلا🤕

کاربری مشترکه ۳ نفره .انقد نگید تاپیکات باهم نمیخونه.اگه ناراحتی التماست نکردم
تحرکم کمه ولی همیشه کم بود چیز تازع ای نیست

گل محمدی دم کن ۸ساعتی ی لیوان بخور .شیاف مسهلم اسمش یادم اومد بیزاکودیل

کاربری مشترکه ۳ نفره .انقد نگید تاپیکات باهم نمیخونه.اگه ناراحتی التماست نکردم