2733
2734

شوهرم چهار پنج ماه جاشو ازمن جدا کرده و  تو اتاق مهمان می‌خوابه هر وقت اعتراض میکنم میگه خب من رو خوابم حساسم میگم منم میام پیشت میگه نه نیا جدا بخوابیم بهتره از لحاظ رابطه جنسی خوبه دوبار یا به بار تو هفته رابطه داریم اخلاقش هم زیاد بد نیس اما هرکاری میکنم نمیتونم متقاعدش کنم جدا نخوابه حتی نذاشتم به مدت رابطه داشته باشه اما انگار بدتر شد قهر کردم انگار بدتر دودش فقط تو چشم خودم رفت با زبون خوشم حرف زدم اما بازم فایده نداره چکار کنم به نظرتون؟ راهکاری سراغ دارین

والا شوهر منم به خاطر اینکه اتاقمون گرمه جدا میخوابه 

من سرمایی اون گرمایی

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایرادش چیه خب جدابخوابید

میگن  پادشاهان هم توی یه اتاق باهمسرشون نمیخوابن😅

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند
2728

خیانت نمیکنه؟

میره واقعا میخوابه یا با گوشیه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738
خب بزار بخوابه چیکارش داری🤣

مگه نمیدونی تو نی نی سایت خون مردی که جدا بخوابه مباح😂

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند

دیگه دست خودش نیست این حس رو داره که نمیتونه جایی که کسی هست بخوابه.من دیدم مثلا خودم وقتی مجرد بودم تشکمو با فاصله زیاد از بقیه مینداختم اگه کسی نزدیکم بود خوابم نمی‌برد.بنده خدا دست خودش نیست.رعایت کن بزار راحت باشه 

2706