2733
2739

اول عذر میخوام از بچه ها اگه گفتم فقط خانمای باتجربه بیان...چون بعضا فقط حرفای کلیشه میزنن... 

خانمای باتجربه 

همسر من و من خیلی وقته اختلاف داریم ، درخواست طلاق داده رای ش هم اومده... 

منم مهریه مو گرفتم 

و از طرفی، الانکه بیطرفانه نگاه میکنم میبینم خودمم خیلی تند رفتم هرچند تا حدی حق داشتم. 

راستش بین خود من و شوهرم اصلا بی احترامی حاد و فحش و توهین و اینا اصلا پیش نیومد، بجز اینکه بارها بهم اصرار کرد برگردم ولی برنگشتم

اما خب بین من و خانواده اون رسما جنگ شد. از اولم خیلی دخالت میکردن و انواع اذیت هاااا و حتی قانونی درگیر شدیم باهم....

دوس دارم ی جوری بشه ک طلاق نگیرم یجوریه غصم میگیره... 

با شوهرمم حرف زدم مشخصه از حرفاش ک دوسم داره هنوزم ولی پر از گلایه س همش گلایه میکنه ازم میگه دیگه تموم شده 

بنظرتون راهی هست ؟ یا سرنوشتو قبول کنم و‌ غصه بخورم و بگذرم ... چون خیلی حیفم میاد خیلی ارزوها داشتم 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای تو رو خدا طلاق نگیر 

اون میخاد

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2738

عزیزم طبقرشناختی ک به شوهرت داری باید تصمیم بگیری

و اینکه مام بحثتونو نمیدونین خودت دقیق بشین فکرکن و تصمیم بگیر

ولی طبق حرفات منم میگم طلاق نگیر نزار حسرت به دل بمونی ک چرا میتونستی و کاری نکردی

بنظرم برگرد.چون همو دوست دارین .یه جورایی بدون جنگ و تنش سعی کنید زندگی کنید.دنیای پس از طلاق گل و بلبل نیست.سعی کنید زندگیتونو مدیریت کنید.بخدا خیلی ها ازین دخالت ها و اینا دارن یه جوری باهاش کنار اومدن و طلاق نگرفتند.اصل شمایید که همو دوست دارین.پس تا وقت هست خوب تصمیمتون رو بگیرین بعد جاری شدن صیغه طلاق سخته برگشتن شایدم دیگه بعید باشه

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
اختلافتون سر چی بوده

خیلی دعوا میکردیم بیشترم سر خانواده ش بود خیلی اذیت میکردن از اول باهام بد بودن مخالف بودن.شوهرم علی رغم میل اونا باهام ازدواج کرد

ببین اگه طلاق بگیری میشی یه زن مطلقه که حسرت شوهر سابقش به دلشه، به خانواده ها کاری نداشته باش، به همسرت یه جوری نشون بده میخوای برگردی ولی هیچوقت نگو پشیمونم و...بگو مقصر خانواده ات بوده وگرنه من با تو هیچ مشکلی نداشتم

چرا دلیلش چیه بهش توضیح لده که تو هم تند رفتی و دلیل بیار 

میگه دیگه زندگیمون ب دادگاه کشیده حرمت و اعتماد نمونده. بدون حرمت و اعتماد نمیشه زندگی کرد. بعدم در کل طرف خانوادشه... پدرمادرش خیلی بهش رسوندن مالی

2706