2726
تو الان میگی ولی زورت به مرد نمی رسه عزیزم منم میگفتم ولی الان بخاطر زندگیم کوتاه میام حالا زیاد هم ...

اوه متاسفم

درسته ولی منم سعی میکنم با مردی ازدواج کنم ک اهل کتک زدن نباشه

یعنی چی من خونه بابام یه بارم کتک نخوردم بعد بیام پیش این بخورم🙄😐و اینکه من عصبانی شدنی یه وحشی میشما😪🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار خودمو از ماشین پرت کردم بیرون پام رف زیر چرخ..تا میخوردم زد که البته منم ساکت نموندم..

دیگه قبلش من میزدمش صداش درنمیومد..

الان فقط وسیله میشکنه

اگه از گرونی لباس بچه گانه خسته شدین از آنلاین شاپ ما دیدن کنید...به قیمت عمده و باور نکردنی https://rubika.ir/arzanishop
2728
منم دوبار از شوهرم کتک خوردم.خیلی آدم صبوریه،ولی فک کنم خیلی رفتم روی مخش که با اینهمه صبوری آخر کتک ...

شوهر من صبور نیست

ولی یک بار هم‌این کارو نکرده

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

نه اهل زدن نیس

واقعیتشو بگم کلا حوصله زدن و دعوا نداره

سیب زمینی طوره

این شکلیه کلا:🙂

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع

من یبار یه سیلی خوردم بعدم بغلم کرد🙂

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
نه اهل زدن نیس واقعیتشو بگم کلا حوصله زدن و دعوا نداره سیب زمینی طوره این شکلیه کلا:🙂

سیب زمینی طور میدوسم🤗

اگه از گرونی لباس بچه گانه خسته شدین از آنلاین شاپ ما دیدن کنید...به قیمت عمده و باور نکردنی https://rubika.ir/arzanishop
اوه متاسفم درسته ولی منم سعی میکنم با مردی ازدواج کنم ک اهل کتک زدن نباشه یعنی چی من خونه بابام یه ...

بی کس و کاریم مگه

بزنه بابام و دو تا داداش دارم از اونا میخوره

زورش ب زن رسیده؟ راست میگه اونارو بزنه 

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

خانوما من یبار کتک خوردم اونم ناقافل زد ولی سری بعد من زدمش الان دیگه ادم شده 😂تازه تهدیدش کردم که شب شب میبرم و تو دعوا هم یه چاقو همیشه دارم . واقعا هم پاش بیوفته سر میبرم . یبار چند تا مرغ داشتیم میخواستیم سر ببریم گفت دوستمو بیارم گفتم نه نمیخواد عین داعش سر بریدم زرد کرد 😂😂😂😂😂😂😂😂قدرت لذت بخشه . در ضمن من ۱۷۵ قدمه با ۸۵ کیلو وزن 👍

🌟عضو گروه نارنجی وزن اولیه 86.70🌟وزن فعلی82.55
میگی ادم اصلا زورش نمیرسه مخصوصا مثل من ریز نقشم هم باشی

آره مشکل همین ریز بودنه

مال من کلا عصبانی نمیشه ولی یه بار که داشتیم شوخی می کردیم دستمو از پشت گرف نتونستم تکون بخورم دیگه😐😐

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع
2706