2733
2734
عنوان

بارداری

121 بازدید | 8 پست

من دو شب پیش بی بی چک زدم خیلی کمرنگ ولی مثبت شد امروز صبح زدم منفی بود اما تمام حالتهای بارداری رو دارم.حالا من باردارم یانه.دوستان کی اینجوری پیش اومده واسش بهم بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه پیش نیومده

احتمالا یا بی بی چک اولت خراب بوده

یا قبل از بی بی چک دومت خیلی آب خوردی

فردا صبح همین‌ که بیدارشدی تست بده.یا نه برو آزمایش بده

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست
نه پیش نیومده احتمالا یا بی بی چک اولت خراب بوده یا قبل از بی بی چک دومت خیلی آب خوردی فردا صبح ه ...

اتفاقا میگم نکنه دومی خراب باشه چون حالت تهوع دارم گیجم خستم نوک سینه هام تیره شده.دکترم گفت برات فردا ازمایش مینویسم ولی گمونم زوده برای ازمایش.من اول مرداد اولین روز پریودم بود سیزدهم و چهاردهم ب دستور دکترم اقدام داشتم امروزم که بیست وهشتمه.من از هر لحاظ اوکی هستم هیچ مشکلی ندارم همسرمم هیچ مشکلی نداره ومن هم زودی باردارمیشم

اتفاقا میگم نکنه دومی خراب باشه چون حالت تهوع دارم گیجم خستم نوک سینه هام تیره شده.دکترم گفت برات فر ...

پس صبر کن روز پریودت برسه

پریود نشدی برو آزمایش بتا بده

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست
2738

خانم ها پیج دکترنوبت 👇👇

💫 بزرگترین پیج بارداری و کودک هستش 

هرروز کلی، پست و استوری در مورد( بارداری ،تخمک گذاری و پریود، ناباروری ،هفته های بارداری ، زایمان ،دخترزایی و پسرزایی و ....) به صورت رایگان به نمایش میذاره 

🔴 در ضمن پزشکان متخصص زنان خبره هم برای هر شهر به صورت جدا، معرفی میکنه 

میتونید فالوو کنید و برای دوستانتون بفرستید

@drnobat.ir

👇👇👇👇بزرگترین پیج بارداری و کودک

https://instagram.com/drnobat.ir?igshid=YmMyMTA2M2Y=