2737
2734
عنوان

خانم های پخته و فهمیده بیان لطفا

221 بازدید | 26 پست

من ی مورد معرفی داشتم ک رفتیم همدیگ رو دیدیم ایشون ب تازگی استخدام یک شغل دولتی خوب شده بودن ولی خب چیزی نداشتن چون تازه رفتن سر کار ما همدیگ رو دیدیم صحبت کردیم ایشون بعد از این  قصیه بهم پیام دادن و گفتن ک از من خوششون میاد و میگفتن بخاطر شرایط اقتصادی جامعه مردد هستن  چون حمایت خانواده هم نداشتن منم گفتم اتفاقی نیفتاده صرفا یک دیدار بود برای من خواستگار هست برای شما هم کیس، اما ایشون باز میگفتن ک از من خوششون اومده و فقط میترسه، من بعد این موضوع احساس کردم بهونه کردن و گذشت تا یک ماه بعد پیام دادن ک دور از ادب بود پیام ندم من ازتون خوشم میاد منصرف نیستم ولی مرددم و میترسم  منم گفتم هیچ موردی نداره و باز خداحافظی نکردن و گذشت تا 5ماه بعد(که میشد یک ماه پیش) پیام ددادن ک من معذرت خواهی بدهکارم و بخدا خیلی  تو فکرتونم، همش از جلو کافه رد میشم یادتون میفتم، برام سخت شد این قضیه چون از شما خوشم اومده بود، من خیلی وقت بود میخواستم پیام بدم اما نمیدونم چرا نمیتونستم و نمیشد و من هنوزم ب فکرتونم، منم ک خلی  دیر ج دادم و گفتم من فراموش کرده بودم قضیه رو و اصلا اتفاقی نیوفتاد و من ک منتظر نبودم اول فکر کردم بهانه بود هرچند من نظر مثبت یا منفی نسبت ب شما نداشتم بعدم احساس کردم بهونه بود و فراموش کردم و گفتن نه بخدا قسم من بهانه نکردم و اگر بهانه بود و ب فکرتون نبودم الانم پیام نمیدادم... و گفت چیکار میکنین و  در حال حاضر و یکم حرف زدیم، گذشت تا الان دو ماهخ دیگ پیام نداده

امروز دیدم پروفایل گذاشته ک هیچوقت قرص هایی ک حال ادم را خوب می کنند جای خوب هایی ک دل ادم را قرص می کنند نمیگیرد 

ب نظرتون منظورش چیه 

رل زده؟با منه؟ یا بی مظوره ؟

چقد پیگیری بلاکش کن 

میره میگرده چن ماه بعد یهو یادش میفته

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چقد خُنُکههههه 

هر دوهای میاد یه احوال پرسی میکنه میره .

بهش بگو مشکلات اقتصادی هست اما خب بالاخره باید یه تصمیم قطعی گرفته بشه . 

الان ک چندماهع رفته سر کار باز این اداهاش چیه .

شوهر خواهر من تا رفت سر کار ۱ماه بود استخدام شده بود اومد عقد کردن خیلی هم عجله داشت تازه

چقد پیگیری بلاکش کن  میره میگرده چن ماه بعد یهو یادش میفته

من ج نمیدم دیگه 

فقط ب نظرتون پروفایل از چ منظوره 

چون من هاید کرده بودمش و ابن فکر کرد حذفیدمش بعد دیشب اخر شب بازدیدمو زدم مخاطبین من و دیگ خوابیدم و پروفشو هنوز عوض نکرده بود صبح دیدم آخرین بازدیدش دیشبه و پروفشم اینه 

چقد خُنُکههههه  هر دوهای میاد یه احوال پرسی میکنه میره . بهش بگو مشکلات اقتصادی هست اما خب با ...

من ج نمیدم دیگه 

چون من هاید کرده بودمش و ابن فکر کرد حذفیدمش بعد دیشب اخر شب بازدیدمو زدم مخاطبین من و دیگ خوابیدم و پروفشو هنوز عوض نکرده بود صبح دیدم آخرین بازدیدش دیشبه و پروفشم اینه 

2738
من ج نمیدم دیگه  فقط ب نظرتون پروفایل از چ منظوره  چون من هاید کرده بودمش و ابن فکر کرد ...

نمیدونم والا 

منظوری از پروفش نگرفتم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

دواحتمال داره دیگه خودت باید بفهمی ۱:احتمالا شمارو دوست داره ولی شرایط مالیش خوب نیست ، هی چندماه یبار سراغتو میگیره ببینم ازدواج کردی یانه ۲: یا کسی دیگه تو زندگیشه تا دوروز با اون قهر میکنه یاد شما میفته درکل حسی بهت‌نداره فقط داره سربسرت میزاره قصدش جدی نیست  

بلاکش کن. ک با روح و روانت بازی نکنه. 

من ج نمیدم دیگه 

چون من هاید کرده بودمش و ابن فکر کرد حذفیدمش بعد دیشب اخر شب بازدیدمو زدم مخاطبین من و دیگ خوابیدم و پروفشو هنوز عوض نکرده بود صبح دیدم آخرين بازدید دیشبه و پروفشم اینه 

دواحتمال داره دیگه خودت باید بفهمی ۱:احتمالا شمارو دوست داره ولی شرایط مالیش خوب نیست ، هی چندماه یب ...

اصلا آنلاین نمیشه 

ی مدت چکش میکنم 

روری دو بار ان میشه 

اگ با کسی باشه بلاخره نباید دائم چت کنه؟ 

من ج نمیدم دیگه 

چون من هاید کرده بودمش و ابن فکر کرد حذفیدمش بعد دیشب اخر شب بازدیدمو زدم مخاطبین من و دیگ خوابیدم و پروفشو هنوز عوض نکرده بود صبح دیدم آخرین

کلا جوابشو نده و شمارشو حذف کن این ازدواجی نیس و الکی بهونه میاره

من ج نمیدم دیگه 

چون من هاید کرده بودمش و ابن فکر کرد حذفیدمش بعد دیشب اخر شب بازدیدمو زدم مخاطبین من و دیگ خوابیدم و پروفشو هنوز عوض نکرده بود صبح دیدم آخرین

2706