2726

چرا حقمونو خوردن ؟!خدایا ما ک لقمه نون حرام نخوردیم به کسی ظلم نکردیم چرا باید این اتفاق برامون بیوفته .چرا هیچی نمیگی خدایا فردا تو دادگاه چی بگیم وقتی همه چی ناخق بر علیه ما شده همه حقمون خورده شده  خدایا چرا هیچکار نمیکنی چرا ؟!بخدا انقدر دلم گرفته چند روزه با هیچی نمیتونم از این فکر دربیام ک چرا میزاری حقمون اینجوری خورده بشه دلیلش چیه تو ک میدونی ما محتاجیم مریض داریم چرا نمیگیری حقمونو 

خدایا هرروز انرژی مثبت بفرست واسم انرژی های منفیو ازم دور کن🌺❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چیشده عزیزم

داییام همه ارثو بالا کشیدن مدرک جعل کردن دادگاهم فرستاد مدارکو کارشناسی با اینکه مشخص شد مدارک تازه هستن و مال قدیم نیست ولی چون امضا مشابه امضای مرحوم بود رای به نفع اونا شد و همه اموال رو گرفتن . 

درکت میکنم چون به سرم اومده برو لااقل با قاضی حرف بزن اگر نشد ولش کن غصه نخور 

بخدا خوابم میاد شدید از فکرو خیال نمیتونم بخوابم .یعنی همینجوری راحت این همه مال و ثروت رو بخورن یه آبم روش ما یه ماشین نداشته باشیم ک یه اخر هفته بتونیم بریم بیرون؟!

مگه میشه الان همه چیز انقدرسخت شده و واسه یه چیز کوچیک هزارتا مدرک میخوان چیز به این مهمی رو نفهمیدن ...

اره وکیلمونم گفت احتمالا رشوه دادن مملکت قانون نداره ک 

یعنی داییا ارث مامانتو ندادن؟ به خاله هات دادن؟ چقد بود ارثتون؟ 

به دخترا هیچی ندادن همه مدارک رو جعل کردن ک چندین سال پیش زمینا فروخته شده اگه میدادن یه میلیارد به هر دختر میرسید

یعنی داییا ارث مامانتو ندادن؟ به خاله هات دادن؟ چقد بود ارثتون؟ 

نمیدونم یه میلیارد واسه بقیه چقدر ارزش داره ولی واسه ما ک زیر خط فقریم تمام زندگیمونو عوض میکرذ

2706