2733
2734

سلام بچه ها من پارسال باردار بودم ازمایش گلوکز دادم و جوابش بردم متخصص داخلی چون هموگلبینم ۸ بود خیلی پایین بود..دکترم سه تا قوطی قرص اهن خارجی قوی داد...بچه ها من فوبیا بیماری دارم..میخام بدونم ب غیر هموگلبین مثلا پلاکت و اینام مشخص میشه تو این ازمایش؟؟دور از جون خدای نکرده مثلا سرطان باشه مشخص میشه؟؟دکتر ب من فقط قرص اهن قوی داد بعد اونم آز ندادم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه میگن تو سرطان ب گلبول سفید و پلاکت ها هم نگا میکنن غیر عادی نباشه دکتر من از اون چیزی نگف فقط هم ...

ن اونا مشكلي نداشتن كم خونى داشتي حالا بايد پيگيرش باشي ببيني بهتر شدي يا ن

2738
وسواس گرفتی هزار تا ادم هموگلوبینشون پایینه همشون سرطان دارن؟؟؟؟؟

هم افسردگی دارم

هم فوبیا بیماری و مرگ

مدام جلو اینم ببینم لاغر شدم یا ن از اطرافیان دائم میپرسم...رنگمو چک میکنم ک پریده نباشه...لثم حین مسواک یا هرچی خون بیاد تا مدت ها کارم زار میشه ی قسمت بدنم بخوره جایی کبود شه از استرس خفه میشم..الان دوماهه دائم سردرد گرفتم ینی هرروز هرروز دارم درد رفته رو مخم دارم روانی میشم..باورت نمیشه چن روزه دل درد و گلاب ب روت اسهال شدم میگم خب دیگ علائم اون لعنتیه اخه مشکلات شکمی تو علائمش هست همینطکر سردرد😭😭😭😭😭

2706