2733
2734
عنوان

چرا من برای کسی مهم نیستم؟؟؟😔

392 بازدید | 24 پست

خانوادم اذیتم میکنن

زندانیم کردن

اگ بخوان پامو از زندان بذارم کنار میزنن

خستم

میخوام برم کارایی ک تاحالا نکردمو بکنم ک قدر الانمو بدونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میلیارد ها سلول دارن برای تو کار میکنن

INTJ                                                                          آزادی هیچ معنی نداره؛وقتی زندانی افکار خودتی                     اگه از دسته ی فاطی کماندو هایی که معتقدن زن گوهر در صدف و.. هستی و با اسم ناموس و ملک شخصی مرد خطاب شدن عشق میکنی خواهشا رو پستام ریپ نزن:)
2731

کاش خانواده ها فرهنگ تربیت رو اول یاد میگرفتن بعد عقده هاشون رو سر ما بیچاره ها خالی میکردن منم برای فرار از خانواده مجبور به ازدواج شدم هرروز آرزوی مرگ رو دارم ،

دیدی پدر و مادر فرزند رو عاق میکنن منم مادرمو عاق کردم 

2738
کاش خانواده ها فرهنگ تربیت رو اول یاد میگرفتن بعد عقده هاشون رو سر ما بیچاره ها خالی میکردن منم برای ...

من میترسم ازدواج کنم اوضاع بدتر بشه

تصمیمشو دارم البته

ولی نمیخوام از رو احساسات و صرفا برای فرار ای خونمون باشه

داداشم خونمو سم کرده

بی حجاب شم ارایش کنم کارایی ک روشون حساسن

باید سیاست داشته باشی اگه ب اینا حساسن سعی کن رعایت کنی تا ب هدف های دیگر هم برسی.. 

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.
قلبم داره میترکه از شدت حرص

یادمه اخرین امتحانم بود دم در مدرسه ایستادم بابام گفت دم در مدرسه بایست تا بیام دنبالت چند از همکلاسی هام به ماماناشون زنگ زدن گفتن که ما یه ساعت دیرتر میایم بعد کلی ارایش کردن و رفتن دور دور تا رسیدم خونه رفتم تو اتاق شروع کردم گریه کردن 

من میترسم ازدواج کنم اوضاع بدتر بشه تصمیمشو دارم البته ولی نمیخوام از رو احساسات و صرفا برای فرار ...

خوب فکر کن اول بعد تصمیم بگیر ،منم نه میتونم طلاق بگیرم نه میتونم برگردم پیش خانوادم. تو یه جهنمی که افتادم دارم میسوزم و میسازم

2706