2726

شماها واسه بیرون رفتن نینیاتون (گردش'خونه مادرشوهر'مادر'پارک هرجا)چه جورلباسی میپوشونید؟؟

عکس میدید؟ حتی نتیم بود اشکال نداره

میخوام برم خرید میگم هوا کمکم روبه خنک شدنه چیبخرم واسه دخترم؟'

من لباس برا دخترم میدوزم. لباس بیرون خیلی گرونن 

بنام خدای 🌈عضو گروه آبی 💙💙💙تاپیک مانکن های زیبا .قد ۱۷۰ .وزن اولیه ۹۳↩ وزن فعلی ۷۷.وزن هدف چالش پاییزی۷۸ شب یلدا ↩هدف سوم ۷۵🔒 .هدف نهایی ۷۰ .🔒♥️♥️من به وزن ایده عالم میرسم قبلا تونستم الانم میتونم آفرین به اراده خودم . .🎾�

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیاط هستی؟ 

نه خیاط نیستم ولی رو بر بلدم بدوزم .بعضیا رو هم جاریم که خیاطه میدوزه

بنام خدای 🌈عضو گروه آبی 💙💙💙تاپیک مانکن های زیبا .قد ۱۷۰ .وزن اولیه ۹۳↩ وزن فعلی ۷۷.وزن هدف چالش پاییزی۷۸ شب یلدا ↩هدف سوم ۷۵🔒 .هدف نهایی ۷۰ .🔒♥️♥️من به وزن ایده عالم میرسم قبلا تونستم الانم میتونم آفرین به اراده خودم . .🎾�
پارچش که گرونتره اخه عکس میدی

نه گلم از هر پارچه فقط نیم متر میخرم 

اخخ دقیقا نمیدونم چجوری.میرم اونجا چشم به همه جی میفته هول میشم نمیدونم کدومو بردهرم😁

مثلا من الان دخترم ده ماهشه. اگه الان بخام برم خرید براش سارافون اینچیزا برنمیدارم.بیلرسوت، بلوز شلوار میخرم

مثلا من الان دخترم ده ماهشه. اگه الان بخام برم خرید براش سارافون اینچیزا برنمیدارم.بیلرسوت، بلوز شلو ...

منم برم به نظرت واسه لباس بیرونش ۲تا سارافت آستین دار 

بایه بلیز وشلوار لی بخرم؟؟

دخترم۴ماهشه 

اصلا شلواری هست اندازش الان؟؟

منم برم به نظرت واسه لباس بیرونش ۲تا سارافت آستین دار  بایه بلیز وشلوار لی بخرم؟؟ دخترم۴ماهشه ...

ای جونم، شلوار بیرونی برا این سن آره هست اما بنظرم بیلرسوت براش مناسب‌تر باشه. من خودم معمولا تو عروسی سارافون تن دخترام میکنم.بقیه جاها اسپورت بیشتر دوس دارم. اگه سارافون دوس داری آره بخر اما آستین دارش زیاد قشنگ نیس

وای خدا چه ناز نازیه😍 ازاین آستین دار بنظرت خوبه منم بخرم چون هوا خنک میشه؟؟ با جوراب شلواری

آره عزیزم خیلی قشنگه بخر .فقط لی بنظرم برا بچه ۴ ماه یکم سنگینه انشالله برا ۱سالگیش بخر

2706