2703
2553

سلام. دوستان روی قرص و دارو های مریضمون مقدار خیلی کم پودر سم سوسک کش ریخته . بنظرتون چه جور تمیز کنم ؟ آب خالی بریزم تمیز میشه ؟ قرصاداخل بسته هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یه مدت بود تاپیک هات و نمیدیدم 

ببین کلا سم سوسک کش و بنداز بره تو خونت نگهش ندار چرا همش با سم سوسک کش در گیری داری بندازش دور این فکرا رو بریز دور سم سوسک کش هیچ جا ریخته نشده به فکر درمان باش اینجوری خودت و از بین میبری

خدایا شکرت🤲🍃
2714

یاخدا باز شمایی ازاون تاپیکای وسواسی زدی سم سوسک  کنارقرص اومریض بدبخت نود سالغ چکارمیکرد خودتو درمان کن اون مریضو خانوادت بکنار منو هم دیوانع کردی    اون سم سوسکو بفرس من بخورم   درگیزیت باهاش حل شه 

یه مدت بود تاپیک هات و نمیدیدم  ببین کلا سم سوسک کش و بنداز بره تو خونت نگهش ندار چرا همش با س ...

دقیقا منم یاد همون تاپیکای قدیمی افتادم گفت دسمی سمی بوده خورده به لباس خواهرم 

با اینکه درخواست دوستی قبول نمیکنم اما خودم درتواست دادم کلی باهاش صحبت کردم 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
دقیقا منم یاد همون تاپیکای قدیمی افتادم گفت دسمی سمی بوده خورده به لباس خواهرم  با اینکه درخوا ...

سلام یادمه خدا خیرت بده فکر کنم شما بودی باهام حرف زدی یادمه. الآنم آرومم کن بگو چکار کنم 

2706