2737
2734
عنوان

دندون درد😭

112 بازدید | 19 پست

سلام خانوما خوبین؟ دکتردندون پزشک توی شمال یا تبریز میشناسین ک ادمو بیهوش کنه و دندون درست کنه😔😭چون من ب شدت از دندون پزشکی میترسم و همه دندونام درد گرفتن و دارن خراب میشن

نترس نداره

منم فردا وقت دارم

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا نترس عزیزم... بهش بگو که میترسی، اول سرکننده بریزه رو لثه ت،بعد با آمپول کامل سر کنه. هیچچچچچی متوجه نمیشی اصلا...

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
منم خیلی میترسم . مخصوصا از امپولش ولی قرص ارامبخش کلونوزپام کیخورم قبلش خیلی ریلکس و اروم میشم . به ...

این دارو اعتیاد آور و خطرناکه. ترکش هم خیلی سخته و حتی نیاز به بستری داره! مثل متادون و ترامادوله. ساقی ای؟

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.
2738
این دارو اعتیاد آور و خطرناکه. ترکش هم خیلی سخته و حتی نیاز به بستری داره! مثل متادون و ترامادوله. س ...

ی حضرت عباس اینهمه اطلاعاتو از کجات میاری !!!!!!

اینو دکتر مغز و اعصاب و هم دکتر داخلی بهم داد. برای زمان کرونا برای استرس و اضطراب. دکترا از کی تا خالا مواد مخدر تحویز میکنن ما نمیدونستیم . جز دیازپام ها میشن اینا نه جز مورفین ها. یکم اطلاعاتتو ببر بالا

ی حضرت عباس اینهمه اطلاعاتو از کجات میاری !!!!!! اینو دکتر مغز و اعصاب و هم دکتر داخلی بهم داد. برا ...

اگه دکتر متخصص نوشته تو چرا سر خود تجویز میکنی؟

من گفتم مخدر؟! بله. دکتر ترامادول و متادون هم تجویز میکنه و مصرف سرخود اینا خیلی خطرناکه.

اطلاعات؟ همین الان توی گوگل سرچ کنی صفحه اول فقط کلینیک ترک اعتیاد و عوارض مصرفه.

ولی چشم. من باز میبرم بالا. منبع مطالعه سرکار کجاست؟

در مورد همه چی نظر بدید ولی دیگه با جون مردم بازی نکنید!

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.
       اگه دکتر متخصص نوشته تو چرا سر خود تجویز میکنی؟ من گفتم مخدر؟! بله ...

من راجبش هیچوقت سرچ نکرده بودم . امشب برای اولین بار سرچ کردم از عوارضش مطلع شدم که اعتیاد اوره .‌‌‌‌‌‌‌‌‌البتعه شنیده بودم اینو . ولی من گاهی شاید ماهی ۲و ۳بار نصف قرص رو میخوردم.  

از فردا دیگه جمع اوریش میکنم . حالا من بابت استرس و اضطراب کلاس یوگا هم میرم ولی موفع رفتن دکتر استرس دارم . مرسی که گفتی و من رفتم سرچ کردم . حتی برای ترکش باید کلینیک هم بره ادم . چندروز پیش بخاطر ترس از کشید دندونم تو دندونپزشکی ی درسته خوردم که هیچوقت اینکارو نکردم . هرروز نمیخورم اصلا من . ولی سریع باید بفکر ترکش بیفتم از همین امشب

رفتی عزیزم؟ دردنداشت اصلا؟ 

نه به دلایلی نشد 

درد نداره که جانا 

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2706