2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قطره سدیم کلراید 

اگه میشه با دل مهربونتون برای برآورده شدن تنها آرزوم دعا کنید یعنی باردار شدن خواهرم😔قدرت تحمل هرکس را از میزان سکوتش بسنجید آنان ک هیاهو می‌کنند بار هیچ چیز را ب روی شانه های خود تحمل نمی‌کنند. همه آدما هزارتا درد دارن حواسمون باشه ک ما نشیم درد هزار و یکمیشون.قضاوت و پیش داوری درباره یک شخص مشخص نمیکند او کیست. مشخص می‌کند شما چه کسی هستید! 😊
2728

بخور سرد 

پسر من تا دو یه ماه بینیش گرفته بود بخور روشن میکردم خیلی بهتر میشد

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185

عزیزم من بچه ام از کوچیکی یعنی یک ماه نبود یک دستگاه هست فقط باید یاد بگیری باهاش کار کنی.ساده است دستگاه فشار میدی میکنی تو یک بینی بچه کیپ بشه با انگشتت اون یکی بینی راهشو کلا میبندی.بعد دستگاه ول میکنی مثل مکش از تو بینی هر چی داره میکشه بیرون.بچه ام یک ماه دماغش خیلی کوچولو هست گاهی اینقدر مخاط داشتا شوهرم میگفت پع اینا از کجا میاد نکنه مغزش میاد بیرون😁😁😁😁خلاصه کنم یکبارم بچم گرفتگی بینی نداشت تا بزرگ شد.هر شب قبل خوابش اینکارو میکردیم.فقط حواست باشه نزنی دماغش زخم کنی اروم اینکارو بکن.داروخونه خریدم.بچه در حد یک هفته بود رفتم داروخونه گفتم بچه ام انگار راحت نفش نمیکشه گفت اینو ببر خیر بر امواتم میفزستی این پمپه تا دو سالگی استفادع میکردم😁😁😁😁

2706