2726
عنوان

چه محصولی فروشش زیاده ؟

99 بازدید | 16 پست

چه محصولی بیشتر خواهان داره ؟ تو این بازار ایران ؟
تو هرصنفی فرقی نمیکنه چون قصد راه اندازی یک انلاین شاپ رو داشتم و دنبال یک محصول پرفروش هستم
ممنون میشم خانم و اقایون عزیز و دوستانی که تجربه ای در این زمینه داشتن راهنمایی کنن

مرد هستم (جهت رفع سوی تفاهم). سامان حبیبی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هنوز یه سری هارو دارم بعدم با یکی گوشی فروشی و لوازم جانبی شریک شدم

یک سوال شما در این زمینه تجربه ای دارین ؟ به نظرتون اول پیج رو بیارم بالا بعد به فکر فروش باشم ؟

یک سوال شما در این زمینه تجربه ای دارین ؟ به نظرتون اول پیج رو بیارم بالا بعد به فکر فروش باشم ؟

ببینید من میگم توی آنلاین شاپ لباس دست زیاد شده شما باید هم خرج پیج کنید برای بالا اومدن هم عکاسی لباس ها هم از لحاظ قیمت منصف باشید که به نظرم واقعا در این رقابت کار لباس واقعا سخته چون قدرت خرید مردم هم پایین اومده و دست هم در این کار زیاد

ببینید من میگم توی آنلاین شاپ لباس دست زیاد شده شما باید هم خرج پیج کنید برای بالا اومدن هم عکاسی لب ...

پس الان چه محصولی بازار رقابتش کم تره ؟

منم دوست دارم بزنم ولی نمیدونم چی ..چیزایی ک ایران نمیشه پیدا کرد

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
پس الان چه محصولی بازار رقابتش کم تره ؟

الان در کل هر محصولی بخواین انتخاب کنید رقابت در اینستا فوق‌العاده زیاد و نیاز به علم بالایی دارید 

با توجه به تجربه و چیزی که دارم به چشم میبینم در کل وضعیت بازار خرابه ولی در این مابین محصولات مصرفی خوراکی خوب فروش میرن اگه می‌تونستین مغازه بزنید خیلی خوب بود

2706