2726
عنوان

پریود شدن برای اولین بار

1662 بازدید | 50 پست

یادمه حرم شاهچراغ بودیم روی سنگ مرمرا نشسته بودم یهو دیدم زیرم خیس شد پاشدم دیدم قرمزه قرمززز

هیچی هم نمیدونستم و سکته کردم

الان 10 سال میگذره ولی هربار حس میکنم بار اولمه و استرس میگیرم 

کاش مامانا به دختراشون میگفتن تا دیر نشده...

خداوندا شبم را روز گردان...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از مدرسه اومدم تا رسیدم خونه شدم میدونستم ولی استرس داشتم نمی‌دونم چرا حس غریبی دست داد بهم انگار دیگه دنیای بچگیم تموم شد اون لحظه...

مگه امضا هم باید بزنیم؟به من گفتن همه چی با کاروانه🤷🏻‍♀️
ازچندسالگی بگن بهتره؟؟

نمیخاد بگین چون کلاس هفتم ک اکثریت پریود میشن کتابی دادن مدرسه ب دانش آموزا مخصوصا دختر خانوما در مورد پریود و همه چی توضیح داده هم چی بخورن چی بپوشن چیکار کننن و...

بلند بگووو اللهم عجل لولیک الفرج و قلب امام زمان و شاد کن❤️‍🩹😍 عاشق امام حسین ام ؛ فداش بشم😍🫀  1403/1/۲   اگه شد چی؟؟

منم هیچی نمیدونستم از پریودی تو مدرسه شدم برااولین بار تو دسشویی وقتی دیدم خون میادانقدر ترسیدم فکر کردم زخم شده که خون میاد یادمه امتحانم داشتیم اومدم وسط امتحام درد داشتم نمیتونستم تحمل کنم تند تند نوشتم یه چیزایی برگه دادم کیفم ورداشتم بدون اینکه به ناظم یا مدیر چیزی بگم زدم بیرون از مدرسه بدو بدو رفتم خونه به مامانم گفتم اونم خندید تازه برابار اول برام توضیح داد چیه وگفت هرماه اینجوری میشه انقدررر ناراحت بودم حس بدی بود برام 

کاربری هفتم🤪هیچوقت وقت واعصابتونو با بحث کردن آدم مغز زنگ زده هدر ندید👍
2706