2737
2739

یااَللَّهُ یارَحْمن یارَحِیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِیِ عَلی دِینک
سلام برای سلامتی و ظهور آقا عج صلوات

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

روزانه به نیت 124 هزا پیامبر، 14 معصوم، معصومین، شهدا، بدوارث بی وارث، کسایی به رحمت نیاز دارن ، کسایی حق به گردنمون دارن،آدمهای خوب، رفتگان خودمون ، تمامی اموات ،رفتگان همسرمون، جدندر جد خودمون و همسرمون.اولین جدمون که مسلمان شدن.ذخیرهاخرت خودمون وخونوادمون ونسلن در نسلمون

خدایا ازتو تورا میخواهم✨💚🕊من همه کاربرارو خانوم میبینم و به اسم پروفایل دقت نمیکنم سلام دوستم😍😍😍😘😘برای ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.تمام.وقتی نمازو شروع کردی هممه چیزو ول کنو فقط این وقت رو برای خدا بزار کلمه ب کلمشو تو مغزو جان و روح و قلبت معنی کن .از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز .انجامش بده و خودت قشنگ نتیجشو میبینی بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت.نماز شبم پررانرژی مثبته پر عشقه پر خوشحالی و حال خوشه و برنامه زندگی پس از زندگی روحتما ببینید که چراغ راه. اگه گفته هام کمکت کرد به حق دین گردنت نمونه هرروزیاهرشب برای سلامتی و ظهور آقا عج صلوات بفرست هرچقدر کرمت بود.ممنونم عاقبت بخیر باشید هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت

یااَللَّهُ یارَحْمن یارَحِیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِیِ عَلی دِینک

سلام برای سلامتی و ظهور آقا عج صلوات

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

روزانه به نیت 124 هزا پیامبر، 14 معصوم، معصومین، شهدا، بدوارث بی وارث، کسایی به رحمت نیاز دارن ، کسایی حق به گردنمون دارن،آدمهای خوب، رفتگان خودمون ، تمامی اموات ،رفتگان همسرمون، جدندر جد خودمون و همسرمون. اولین جدمون که مسلمان شدن. ذخیره آخرت خودمون وخونوادمون ونسلن در نسلمون

السّلام علیکَ یا رسول الله❤🥰

السّلام علیکَ یا علیِّ بن ابیطالب☺💖

السّلام علیکِ یا فاطمةَبنت رسول الله 🤩🌹

السّلام علیکَ یا حسن بن علی ☺🤗

السّلام علیکَ یا حسین بن علی🥰❤

السّلام علیکَ یا علیِّ بن الحسین 💚😉

السّلام علیک یا محمّد بن علی 😌🌹

السّلام علیک یا جعفر بن محمّد 😎🥰

السّلام علیکَ یا موسی بن جعفر 😘🌷

السّلام علیک یا علیِّ بن موسی 🥳☺

السّلام علیکَ یا محمّد بن علی 🌹🌷

السّلام علیکَ یا علیِّ بن محمّد 😌😍

السّلام علیکَ یا حسن بن علی 😍😉

السّلام علیک یا صاحب الزّمان ادرکنی 😊😎

خدایا ازتو تورا میخواهم✨💚🕊من همه کاربرارو خانوم میبینم و به اسم پروفایل دقت نمیکنم سلام دوستم😍😍😍😘😘برای ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.تمام.وقتی نمازو شروع کردی هممه چیزو ول کنو فقط این وقت رو برای خدا بزار کلمه ب کلمشو تو مغزو جان و روح و قلبت معنی کن .از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز .انجامش بده و خودت قشنگ نتیجشو میبینی بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت.نماز شبم پررانرژی مثبته پر عشقه پر خوشحالی و حال خوشه و برنامه زندگی پس از زندگی روحتما ببینید که چراغ راه. اگه گفته هام کمکت کرد به حق دین گردنت نمونه هرروزیاهرشب برای سلامتی و ظهور آقا عج صلوات بفرست هرچقدر کرمت بود.ممنونم عاقبت بخیر باشید هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@reyyhaan    

@بانویتابستون۷۱    ۷۱‍

@پزشک_اینده_ام    _ام‍

@دلارام،19بودم    دم‍

2731
@reyyhaan     @بانویتابستون۷۱    ۷۱‍ @پزشک_اینده_ام    _ام‍ ...

سلام دوست عزیز ممنون قبول باشه ان شاءالله 🙏🏻

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹