2737
2739
عنوان

شوهرم فیلم بدمیبینه

734 بازدید | 30 پست

هروقت خونه نیستم شوهرم مخفیانه فیلم های بدنگاه میکنه دیروزخونه بابام بودم وقتی برگشتم متوجه شدم بروش نیوردم ولی الآن باهاش سرزنگینم دل زده شدم ازش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگه میتونی ببرش تو جلسه‌ مشاوره باهاش مطرح کن. این فیلما مکانیسم اعتیاد و تو مغز فعال میکنن. واقعا برای نجات ازش متخصص باید کمک کنه

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
2738
چرا

اولا که دیدن اینجور فیلمها بصورت مستمر اعتیاد آوره و مغز و روان آدمهارو درگیر میکنه. بعدم ممکنه توقعشون رو توی رابطه بالاببره و خیییلی عواقب دیگه

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
دیگه ازش بدم میادنمیزارم بهم دست بزنه

درکت میکنم. آدم حس خیلی بدی میگیره ولی این راهش نیست

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
بله قبلاجواب نمیده یادادمیزنه

تا حالا در مورد این موضوع صحبت کردین؟

سریال بازی مرکب به وضوح تنها سریالی بود که زندگی تمامی انسان های دنیا رو خلاصه میکرد                                              بهترین دوستت همیشه بهت خیانت میکنه،بهترین دوستت با اینکه میتونه کمکت کنه ولی نمیکنه،کسی که کنارته و اونو یه آدم ساده میدونی در واقع اصل کاریه،بعضی وقتا مجبوری کسی رو که خیلی دوست داری رها کنی،با اینکه به کسی کمک میکنی ولی اون در مقابلش ازت استفاده میکنه و دورت میندازه،تو امروز با چند نفر دوستی ولی آخرش هیچکدوم برات نمیمونن،کسی که فکر میکردی تا آخر کنارته به راحتی در مقابل طمع هاش فراموشت میکنه          
2706