2726

بچه ها من اولین بار که پریود شدم مامانم فهمید به من گفت خدا تورو بکشه، بعدش چند سالی پریودیم رو مخفی میکردم، برای اولین بار ۱۷ سالم بود خواستگار میخواست بیاد برام بازم گفت خدا تورو بکشه ، من هیچوقت به روم نیوردم، این دفه  دو ماهه باردارم حتی این مدت یه زنگ نزد که حالم بده یا نه همون ماه اول دعوا هم کرد با من، نمی‌دونم خودشو مادر نمونه و فداکار هم می‌دونه و کلی از من توقع و انتظار داره،  ولی از همون ۱۳ سالگی قلب منو شکسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا خب چشه؟

ولی در کل چون مادرته دیگه باید به رفتاراش عادت کرده باشی عزیزم،حساس نباش،ولش کن،این مدلیه دیگه ،تمرکزت رو بذار روی سلامتیت تا انشالله نی نیت بیاد بغلت،روی کمکش حسایی نکن،بسپار به خدا

من خیلی درکت میکنم .حتی الان که بچم پنج ماهشه اگه دو روز بیشتربرم خونشون عوض میشه.ده روز اول زایمانم خودم بودم وخودم بیچاره بچم وقتی جیش میکرد میگفت اه اه چقدبوگند بود انگارآدم بزرگ جیش کرده.حتی حمومش نکرد روز ششم خالم اومد حمومش کرد .من همیشه حسرت خوردم.

وا خب چشه؟ ولی در کل چون مادرته دیگه باید به رفتاراش عادت کرده باشی عزیزم،حساس نباش،ولش کن،این مدلی ...

باورت میشه همیشه آرزو کردم خدا بهم دختر بده و بذارمش روی چشمام، اره عادت کردم، مادرشوهرم گفته خودش میاد و یه مدت میمونه پیشم بعد زایمان خیالم از مادر شوهرم راحته

من خیلی درکت میکنم .حتی الان که بچم پنج ماهشه اگه دو روز بیشتربرم خونشون عوض میشه.ده روز اول زایمانم ...

عزیزم منم اصلا حساب نمیکنم روی کمک مادرم، خودم همه کارای بچه ام رو میکنم و مادر شوهرم خیلی خوبه گفته میاد و میمونه پیشم

باورت میشه همیشه آرزو کردم خدا بهم دختر بده و بذارمش روی چشمام، اره عادت کردم، مادرشوهرم گفته خودش م ...

خدا رو شکر 

همه ی درها با هم بسته نمیشه 

فقط عزیزم معمولی باش،اونا متوجه میشن تا حدودی ولی خب تو خودت پشت سر مامانت حرفی جلو خانواده ی شوهرت نزن 

امیدوارم نی نیتم به خیر و شادی دنیا بیاد و دنیاتو پر از عشق کنه،و هرچی ناراحتی داری رو بشوره ببره

2706