2328

بزا

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

کو کو 

میدونی ، من از هر اتفاقی ک تو زندگیم افتاد راضی ام . اگ خوب بود زندگیمو قشنگ کرد؛ و اگ بد بود منو ساخت . مدیونم به همه ی ادمای زندگیم ک خوباشون بهترین حسو بم دادن!  و بداشون بهترین درسارو ... میدونی الان فقط دنبال آرامشم! خیلیم زندگیو سخت نمیگیرم و ؛دنبال چرا اینجوری شد یا نشد ، نیستم . من مطمعنم روزای خوب تموم نشدن :)) توام خیلی سخت نگیر رفیق! یادت نره خندیدن رو :)))

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2051

🐐R

⁦🛡️⁩درحال ساختن ی آدم جدیدم⁦🛡️⁩                            𝑒𝑉𝑒𝑟𝑌𝑂𝑛𝑒 𝑖𝑠 𝑇𝒉𝐼𝑁𝑘𝐼𝑁𝐺 𝑂𝐹 𝑡𝒉𝑒𝑖𝑅 𝑂𝑤𝑁   𝐼𝑁𝑇𝐸𝑅𝐸𝑆𝑇𝑠 .......                                                 🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

کو‌

کو

کو

کو

کو

مردم میگن تو رابطه بودن حواستو نسبت به کارت پرت می‌کنه!ولی بزار یه سوال بپرسم.تاحالا شده حواست بخاطر عشق و محبت پدر مادر از چیزی پرت بشه؟معلومه که نه!چون عشق واقعی همیشه بهت قدرت میده.یه رفاقت خوب و یه شريک زندگی مناسب همیشه هواتو داره بهت قدرت می‌ده تو کارت موفق بشی♡

جقتتون خوشگلید

فقط شما بیشتر

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍