2733
2734

تا ۱۰‌شب شبی ۲‌تا قرص مدروکسی پروژسترون بخور بعدش پری میاد . یا میتونی ۲ تا آمپول مدروکسی پروژسترون بزنی یک هفته بعد پری میاد ولی‌ آمپولش روغنی جاش درد میکنه چند روز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشیم ولی تایم مشخصی نداره نامنظمه و فقط امپول نیس با قرص هم میشه پریود شد، بدون قرصم میشی ولی شاید دیر ب دیر

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
تا ۱۰‌شب شبی ۲‌تا قرص مدروکسی پروژسترون بخور بعدش پری میاد . یا میتونی ۲ تا آمپول مدروکسی پروژسترون ...

اوناییکه دائم الپریود هستن به اونام میگن تبلی تخمدان؟

اللَّهُمَّ اشْفِ کُلَّ مَرِیضٍ
میشیم ولی تایم مشخصی نداره نامنظمه و فقط امپول نیس با قرص هم میشه پریود شد، بدون قرصم میشی ولی شاید ...

آمپول نزنه چند روز طول میکشه تا پریود بشه؟

2738
اوناییکه دائم الپریود هستن به اونام میگن تبلی تخمدان؟

شاید مشکلی دیگه داری . من سه ماه مدام خونریزی داشتم با شدت کم و زیاد متغیر بود ولی ۳ ماهش مداوم بود هر چی سونو میدادم مشخص نبود آخرم بعد چند تا دکتر شور گذاشتن به این نتیجه رسیدن کورتاژ نشخیصی انجام بدن . بعد یکماه جواب پاتولوژی اومد مشخص شد پلیپ داشتم . علت لکه بینی شما‌هم باس اینجوری مشخص بشه

شاید مشکلی دیگه داری . من سه ماه مدام خونریزی داشتم با شدت کم و زیاد متغیر بود ولی ۳ ماهش مداوم بود ...

ضایعات گوشتی‌ اضافه تو رحم که بر اثر کم و زیاد شدن هورمون ها بوجود میاد . تا اونجایی که من اطلاع دارم

منم چندماه لکه داشتم اوایل رفتم دکتر سونو انجام داد ضخامتر انومتر بالا بود ویه کورتاژ تشخیصی انجام داد دکتر برام ک دکترم گفت نتیجه ش خوبه  وقرص دوفاستون بهم داد پریودم منظم شد حتی چندماهی ک قرص نمیخوردم سروقت میشدم الان دوماهه نشدم  

یه روزمنم بیام اینجا بگم منم مامان شدم.....لطفابرای مامان شدنم ی صلوات مهمونم کنید.❤خدایا شکرت
یعنی فقط قرص بخوره ؟ بعد تموم شدنش بین ۳تا ۱۰ روز طول میکشه پری بشه برای هر کس متغیره

آخه من سونو دادم تشخیص به pco شد اما میبینم pco موجب پریود نشدن میشه اما من هر ماه پریود میشدم اما باقی روزای ماه لکه بینی بودم اما این ماه برای اولین بار ۵ روزه از سیکلم میگذره نه پریود شدم ۲ روز پیشم بیبی زدم منفی شد نمیدونم چی شده واقعاً سردرگمم

منم چندماه لکه داشتم اوایل رفتم دکتر سونو انجام داد ضخامتر انومتر بالا بود ویه کورتاژ تشخیصی انجام د ...

خب دوماهه پریود نشدی باردارم نیستی؟

2706