2733
2734
عنوان

به کمکتون نیاز دارم😭

186 بازدید | 15 پست

سلام پسرم ۱۶ ماهشه مریض شده بود سرماخوردگی داشت خوب شده دکتر بردم دو تا آمپول زده ولی چند روزه خیلی بی حاله همش میخوابه یعنی از ۲۴ ساعت ۲۲ ساعتشو خوابه اون دوساعتم یا غذا میخوره یا میشورمش یا سرش بازم روی بالشه تو رو خدا میدونین چشه چرا اینجوری میکنه

هدف من کم کردن اضافه وزن وزن اول ۱۱۶ فعلی ۱۰۶  هدف اول ۹۰ هدف دوم ۸۰ هدف آخر ۷۰ به امید خدا دارم پیش میرم... تاریخ شروع ۵ دی ۱۴۰۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهتره ببریش متخصص اطفال

شنبه میبرمش ولی چشه چرا اینجوریه

هدف من کم کردن اضافه وزن وزن اول ۱۱۶ فعلی ۱۰۶  هدف اول ۹۰ هدف دوم ۸۰ هدف آخر ۷۰ به امید خدا دارم پیش میرم... تاریخ شروع ۵ دی ۱۴۰۱
ببر دکتر دوباره.شاید دارو خواب اور میدی داروهارو قطع کن

گریه هم میکنه بهونه میگیره دارو فقط چرک خشک کن یا همون سفکسیم میدم

2738
شاید تأثیر داروها باشه هنوز دارو بهش میدی برای سرما خوردگیش

نه عقط سفکسیم میدم

والا من که ۳۴ سالمه دو هفته پیش مریض شدم الانم بیحالم فقط میگم بخابم. جون بلند شدن ندارم .

لامصب این بیماری ادمو بیحال و ضعیف میکنه.

شوهرم هم از من گرفته .

اونم فقط میگه بیحالم و بخوابم.

چه برسه به یه بچه کوچولو.

بدنش ضعیف شده بزار استراحت کنه..

و سعی کن زیاد بهش ابگوشت گوسفندی بده .

اکثرا برای شام.تا جون بگیره

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  
اره دیگه واسه مریضیشه.  داروها هم شاید خواب اوره

ای بابا 😥چند روزه بچم نخندیده دلم کبابه براش

والا من که ۳۴ سالمه دو هفته پیش مریض شدم الانم بیحالم فقط میگم بخابم. جون بلند شدن ندارم . لامصب ای ...

عزیزم ان شالله هیشکی مریض نشه باز خدا رو شکر شما خوب شدین مریضیه جدیده دیگه یعنی شهر ما درمانگاه و بیمارستان پر شده

عزیزم ان شالله هیشکی مریض نشه باز خدا رو شکر شما خوب شدین مریضیه جدیده دیگه یعنی شهر ما درمانگاه و ب ...

ممنون گلم.

انشاالله نی نی شما هم زودی سرحال میشه.

من قبل تاسوعا یه روز روزه گرفتم .

سالم بودم ها بعد افطار تب و لرز شدیدی بهم دست داد تا سه روز .با بدن درد شدید.

اصلا نمیدونم چی شد از کجا گرفتم.

از وقتی کرونا اومده بود مریض نشده بودم.

این اولین باره.

فامیلای ما همه درگیرن.

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  
2706