2726

واقعا غم و غصه ادمو از پا درمیاره من خودم تا یه مشکلی پیش میاد روزها فکرم درگیرشه چیکار کنیم بیخیال شیم کلا؟؟؟؟

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تظاهرکن ب بیخیالی کم کم واقعی میشه

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼

وااای منم همینجورم

بنام خدای 🌈عضو گروه آبی 💙💙💙تاپیک مانکن های زیبا .قد ۱۷۰ .وزن اولیه ۹۳↩ وزن فعلی ۷۷.وزن هدف چالش پاییزی۷۸ شب یلدا ↩هدف سوم ۷۵🔒 .هدف نهایی ۷۰ .🔒♥️♥️من به وزن ایده عالم میرسم قبلا تونستم الانم میتونم آفرین به اراده خودم . .🎾�
مثل اینه که بگی وقتی قراره بری دستشویی چرا غذا میخوری؟ 

من کلا بهم میریزم یکم اعتماد به نفسم ضعیفه نگران اینده هم هستم حتی مثلا یک ساعت دیگم 😑

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  

این موضوعی نیست که واقعا بشه بیخیالش شد همیشه تو ذهن آدمه .

بنام خدای 🌈عضو گروه آبی 💙💙💙تاپیک مانکن های زیبا .قد ۱۷۰ .وزن اولیه ۹۳↩ وزن فعلی ۷۷.وزن هدف چالش پاییزی۷۸ شب یلدا ↩هدف سوم ۷۵🔒 .هدف نهایی ۷۰ .🔒♥️♥️من به وزن ایده عالم میرسم قبلا تونستم الانم میتونم آفرین به اراده خودم . .🎾�

بعض چیزا آدم از ندونستن غصه میخوره ..و عذاب وجدان بی خود ..سعی کن ..سیاس و کیص بودن و شیوه اهل بیت بیاموزی که عالیه ...که حرف ندارن من خودم کسی اخم میکرد بهم تا دو هفته قلبم درد میکرد ... 

عقده هاتو یهو خالی نکن . این کار حیوناست 
2706