2726
عنوان

مشاور کنکور 50 تومن

115 بازدید | 18 پست

سلام خدمت دوستای گلم

راهکار و رمز موفقیت در کنکور رو کامل بهتون میگم و تا راه نیوفتین دست از حمایتتون برنمیدارم

خودم متاسفانه چون مشاور نداشتم برا این تجارب خیلی خیلی سختی کشیدم و حتی ضربه روحی و جسمی خوردم

این هزینه ناچیز هم ک میگیرم بخاطر اینه ک در حال حاضر نیاز مالی شدید دارم و خوشحال میشم ک ب شما خانومای موفق و اینده ساز کشورم کمک میکنم

اگر خواستید پی وی در خدمتم...🌹🌹🌹

سلام میتونم بپرسم رشته خودتون چی بوده و بیشتر تو چه رشته هایی میتونید کمک کنید

همه رشته ها اطلاع کامل دارم چون راه های مختلفی تو دوران کنکور رفتم و اذیت شدم بخاطر نداشتن مشاور ولی خب از این بابت تجربه های خیلی خیلی زیادی کسب کردم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی سوال دارم مثلا کسی مثل من که کاردانی حسابداری بودم بخوام کنکور تجربی بدم به نظرتون میتونم رتبه خوب بیارم .از تجربی رفتن فقط اعتماد بنفسشو دارم   یعنی تواین یکسال میخوام کتاب بگیرم بخونم شدنی؟ به نظرتون

اسم کاربریم امید هست ولی خانُمم 👩
2728

از اول به تجربی علاقه داشتم  نو دبیرستان نمونه بودم عقل خودم دادم دست دوستام و رفتم حسابداری باوجود اینکه علاقه شدید  داشتم به تجربی 

ی سوال دارم مثلا کسی مثل من که کاردانی حسابداری بودم بخوام کنکور تجربی بدم به نظرتون میتونم رتبه خوب ...

بله حتما چرا ک ن

مگ چی شما از کسانی ک قبول شدن کمتره؟!

تازه شما 3 امتیاز مضائف هم دارید

1 تحصیل کرده هستید

2 زمان زیادی دارید

3 ک از همه مهمتره اعتماد ب نفس شماست

عزیزم ی چیز هم بهت بگم ک یکی از تجربه هامه

کنکور فقط راهکار و تکنیک میخواد وگرنه انچنان هم سخت نیس...

از اول به تجربی علاقه داشتم  نو دبیرستان نمونه بودم عقل خودم دادم دست دوستام و رفتم حسابداری با ...

و امتیاز 4

علاقه شدید شما ب تجربی ک همون امتیاز انگیزه هست ک خیلی خیلی مهمه...

بله حتما چرا ک ن مگ چی شما از کسانی ک قبول شدن کمتره؟! تازه شما 3 امتیاز مضائف هم دارید 1 تحصیل ک ...

درسته خودمم امسال مصمم شدم درس بخونم بعد از ده سال دوری از درس خوندن ویه دختر دوساله شیطون  

درسته خودمم امسال مصمم شدم درس بخونم بعد از ده سال دوری از درس خوندن ویه دختر دوساله شیطون   &n ...

خیلی خوبه عزیزم

اصلا ربطی ب دوری از درس نداره گلم 

شما فک کنید از نو میخواید شروع کنید😍

برا دخترتونم ی فکری میکنیم😉

2706