2726
عنوان

وقتی دورهمی هستید

90 بازدید | 11 پست

چجور رفتار میکنید با هم تو انجام دادن کارها، 

ما سه تا خواهریم، مادرم و عروسمون، یکی از خواهرام شاغله، یکی‌شون بچه کوچیک داره، عروسمون بچه نداره، منم پسرم بزرگه 

من به دستان خدا خیره شدم و.....................

بعضی وقتا که دور هم هستیم خوبن کمک میکنن اما بعضی وقتا همه میشینن، کاری انجام نمیدن، منم دلم میسوزه مادرم گناه داره پاهاش درد میکنه پا میشم کارا رو انجام میدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خمیشه بدون اینکه کسی بگه پا میشم ولی مجبورن خواهرمو صدا می کنم چون پا نمیشه یه دختر کوچیک داره

خوب منم بعضی روزا خیلی بهم فشار میاد یه حرف میزنم بعدن پشیمون میشم

همه کمک میکنن مگر این که کاری باشه هرکس یه گوشه ای از کار رو میگیره و جمع میشه کارای سخت تر به شکل ...

اگه یه نفر کار انجام نده چجور برخورد میکنید؟ 

بعضی وقتا که دور هم هستیم خوبن کمک میکنن اما بعضی وقتا همه میشینن، کاری انجام نمیدن، منم دلم میسوزه ...

منم دلم واسه مامانم می سوزه حتی یه کاری می کنم که مامانم بزور بشینه ولی هیچکی کمکم نمی کنه 

اسکایلرم ازم دور شید وگرنه....

من همیشه پامیشم  همیشه ها

ازوقتی ده یازده سالم بوده مهمونی رفتیم حتما کمک کردم 

واین  برمی گرده به رفتار مادرم که هیچ کجا برای کمک کردن خودشو نمی گیره ومنم اینجوری بار اومدم 🤗

نیوهى جوانى مرؤف له زمانى دایه
من همیشه پامیشم  همیشه ها ازوقتی ده یازده سالم بوده مهمونی رفتیم حتما کمک کردم  واین &nb ...

منم کار برام سخت نیست ولی بعضی وقتا بهم برمیخوره، مخصوصا عروسمون که بچه نداره شاغل هم نیست  و خواهرم که بچش سه سالشه همیشه خدا میگه وای اینجام درد داره  وای اونجام درد داره حالا اون خواهرم که شاغله خیلی بهتره 

اگه یه نفر کار انجام نده چجور برخورد میکنید؟ 

یکی از اقایون که تازه به جمعمون اضافه شده بود و خانواده ی خودشون اینطوری نبودن یه مدت کار انجام نمیداد، همسرش چند بار کار رو سپرد بهش و اونم دیگه انجام داد

کلا وقتی ببینن همه انجام میدن خیلی غیرمحترمانس کار نکنن

منم کار برام سخت نیست ولی بعضی وقتا بهم برمیخوره، مخصوصا عروسمون که بچه نداره شاغل هم نیست  و خ ...

من ۱۴ سالم بود  بعد عروسی داییم شبش همه مهمونا خونه بابابزرگم بودن نزاشتم کسی ظرفا رو بشوره همه رو خودم شستم 

در این حد جوگیربودم البته الان دیگه از این حرکات پهلوان منشانه سنگین نمی زنم😅

ولی یه کاری باشه دوستدارم  انجام بدم 

وهمنطور که گفتم برمی گرده به الگو برادری از مادرم که خودشو نمی گیره 

نیوهى جوانى مرؤف له زمانى دایه