2726
عنوان

شما از روش های لاغری چی میدونید

5465 بازدید | 165 پست

سلام دوستان شبتون بخیر

اگه میشه راه و روش هایی ک میدونید واسه لاغر شدن جواب میده رو بگید.میخام لاغر کنم هرچی ک میدونید جواب میده، رژیم غذایی خاصی،ورزش خاصی ک در منزل بشه انجام داد،هرچی ک میدونید خوبه

مــصــرف بــیــش از حــد احـتـرام            موجب سـرگـیـجـه بـعـضـیـا مـیـشـه درمـصـرف آن صـرف جـویـی کنـیـد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شام شب رو کم کن شبا  برنج نخور خیلی نمیتونی جلوتو نگهداری کم بخور یا ناهار... پیاده روی برو هرر ...

خیلی دوس دارم باشگاه برم اما همسرم اجازه نمیده و بچه کوچیک هم دارم 

مــصــرف بــیــش از حــد احـتـرام            موجب سـرگـیـجـه بـعـضـیـا مـیـشـه درمـصـرف آن صـرف جـویـی کنـیـد 
پیاده روی. ال کارنیتین.رژیم سبزیجات و پروتیین

اگه رژیم خاصی میدونید بگید ممنون میشم.مثلا چی زیاد بخورم خوبه چی کم چی اصلا نخورم 🙏🏻

پیاده روی اگه میتونی برو... غذا کم. بخور.. توی خونه همش برقص.. تندوسریع

نمیتونم پیاده روی برم 

نه اینکه نتونم راه برم 

همسرم اجازه نمیده تنها از خونه بیرون برم کسی هم نیس هم راهیم کنه ک بتونم برم پیاده روی

2706