2726

مادر شوهرم و شوهرم اختلال روانی داره و حالش خوب نیست پارانوئید داره .......

به من مشکوکه..تو خونه راه میره فوحش میده و خیلی حرفا به من میزنه 

۱۰ ساله ازدواج کردم لطفا قضاوت و سرزنش نکنید که چرا موندی و بچه دار شدیو....فقط بگید راه درست چیه 

تقریبا هر دفعه منو میبینه یه جوری بهم گند میزنه حالم بد میشه..انقدر با تشویش و حال بد میگه همه حسش بهم منتقل میشه متاسفانه 

من این سالها همه حرفاشو به شوهرم نمیگفتم تک و توک میگفتم به دلیل اینکه شوهرم حالش بد نشه....

شوهرمم بعضی وقتا با مادرش دعواهای بدی میکرده که چرا اینا رو به من میگه ولی هیچوقت کاملا منو درک نکرده که چی میگم همیشه میگه تو مثل دختر نبودی و ...منو بدهکار میدونه 

جدیدا به شوهرم میگم کاراشو....تقریبا همشو ....خودم طاقت ندارم ..از طرفی هم عذاب وجدان میگیرم چرا به شوهرم گفتم و حالش رو بد کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم خود داری جواب خودت رو میدی طرف مشکل روانی داره بیماره دست خودش نیست اطمینان داشته باش با بقیه هم همینطوره چون بیماری اعصاب و روان داره 

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍
عزیزم خود داری جواب خودت رو میدی طرف مشکل روانی داره بیماره دست خودش نیست اطمینان داشته باش با بقیه ...

خوب به شوهرم نگم؟

با من و شوهر خودش انقدر بده 

با بچه های خودش خوبه راه درست چیه؟

نگم به شوهرم؟

شوهرم نمیراره دیگه  کسی رو هم نداره ....شوهرم میگه درکش کن حالش بده ولی بریم و بیایم

دیگه وقتی بیماره بنظرم تعریف نکن برای همسرت اگه رفتی تنها نرو با همسرت برید سر بزنید و بیایید 

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍
دیگه وقتی بیماره بنظرم تعریف نکن برای همسرت اگه رفتی تنها نرو با همسرت برید سر بزنید و بیایید 

شوهرم این رو قبول نمیکنه 

مشکل منم همینه دیگه 

اگه چند روز یکبار زنگ نزنم توبیخ میشمیا خیلی وقتا تنها اونجا میمونم 

برای اثبات بیماریش به همسرم میگم

خوب به شوهرم نگم؟ با من و شوهر خودش انقدر بده  با بچه های خودش خوبه راه درست چیه؟ نگم به شوه ...

بنظرم همیشه نگو اون مادرش رو خودش خوب میشناسه اگه خواستی برید حتما باهم برید یکی دو ساعتی بشینید وبرگردید اینطوری بهتره 

شوهرم این رو قبول نمیکنه  مشکل منم همینه دیگه  اگه چند روز یکبار زنگ نزنم توبیخ میشمیا خ ...

تنها نرو واضح به همسرت بگو اذیت میشی از اینکه تنهایی بری و زیر ذره بین باشی طوری باهاش مطرح کن که دلخور نشه و درکت کنه 

بنظرم همیشه نگو اون مادرش رو خودش خوب میشناسه اگه خواستی برید حتما باهم برید یکی دو ساعتی بشینید وبر ...

بله منم همین روال رو میخوام و برای متقاعد کردن شوهرم میگم جدیدا بهش........

قبول کنه دیگه نمیگم 

ولی مادرش خیلی وقتا همسرمو میپیچونه که اشتباه نکرده

شوهرم نمیراره دیگه  کسی رو هم نداره ....شوهرم میگه درکش کن حالش بده ولی بریم و بیایم

راس میگه مریضای روانی   وقتی حرفی میزنه به این فکر کن به خاطر میریضیش مبگه اصلن گوش نده

لطفا بیاین تاپیک اخرم و برای شادی روح معلمم صلوات بفرستین
2706