2737
2739

دختر ۱۳ساله قدش چقدر باشه عالیه یعنی در آینده جز بلند قدها محسوب میشه ؟؟ شما چه کار کردین بلند قد شدین ؟؟

خدایاااااااااامیشه به آرزوی بیست ساله ام برسم 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قدش چنده؟

دختر من ۱۱ سالشه کوتاهه تحت نظر غدد هستش

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
2738

قد دخترتون ماشالله خیلی خوبه

البته بلندتر هم میشه

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
قدش چقدره ؟

با کلی دارو فعلا شده ۱۴۰

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
١۶٣

ماشالله قدش عالیه

2706