2726

بدن ادما فرق داره. معمولا ازمایش سه ماه یباره. واسه من بعد از شش ماه اوکی شد با لووتیروکسین

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بدن ادما فرق داره. معمولا ازمایش سه ماه یباره. واسه من بعد از شش ماه اوکی شد با لووتیروکسین

بله درسته تیروئید شما رو به 6 بود که انقد طول کشید ؟

در انتظار ارامش . .♡
بله درسته تیروئید شما رو به 6 بود که انقد طول کشید ؟

اره واسه من ادا اصول داشت. یا زیاد میشد یا کم. انقد دوز قرصو تغییر داد که اوکی شد

همه این طور نیستن البته

اره واسه من ادا اصول داشت. یا زیاد میشد یا کم. انقد دوز قرصو تغییر داد که اوکی شد همه این طور نیستن ...

خداروشکر که خوب شدین 🙃 من تازگهی متوجه شدم تیروئید رو به6🥺 یک هفته قرص مصرف میکنم  

در انتظار ارامش . .♡
خداروشکر که خوب شدین 🙃 من تازگهی متوجه شدم تیروئید رو به6🥺 یک هفته قرص مصرف میکنم  

تا سه ماه بعد خوب میشه. شش عدد بدی نیست.

تا سه ماه بعد خوب میشه. شش عدد بدی نیست.

شاید عدد بدی نباشه ولی اقدام به بارداری کرده بودم ۷ماه بعد این همه مدت متوجه شدم تیروئید دارم و مانع بارداری و دکتر بهم اجازه بارداری نمیده تا نرمال شه😔

در انتظار ارامش . .♡
شاید عدد بدی نباشه ولی اقدام به بارداری کرده بودم ۷ماه بعد این همه مدت متوجه شدم تیروئید دارم و مانع ...

من حامله بودم فهمیدم رفته رو بیست.‌ بعدش با قرص نرمال شد و اتفاقی هم نیفتاد.

اوکی میشه نگران نباش. 

من حامله بودم فهمیدم رفته رو بیست.‌ بعدش با قرص نرمال شد و اتفاقی هم نیفتاد. اوکی میشه نگران نباش.& ...

مرسی که انقد مهربونی دلمو آروم کردی😊

در انتظار ارامش . .♡
2706