2733
2734
عنوان

کسی محصولات نفیس استفاده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 112 پست
ممنونم عزیزم آره حتما ولی دیگه برای روشن شدن پوست فقط همین ماسک بادمجون بخرم 

روشن کنده قوی و از بین برنده لک بارداری و افتاب سوختی هم هس همین ترکیبه ک بهتون گفتم نیازی نیس اونو تهیه کنید

.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باشه جون ولی ببخشید اذیتتون کردم عشقی بخدا 

فداتشم اذیت چیه؟😅

وظیفم بود دیگم گول نخور این محصولات چون شرکتی خست خودشوت داحل خونه یا هرجا غیر بهداشتی پر میکنن اعتماد نکن هر چیزی رو پوست خوشگلت نزن 

سوال دیگه ای داشتی درخدمتم😊💓

.
2731
2738
فداتشم اذیت چیه؟😅 وظیفم بود دیگم گول نخور این محصولات چون شرکتی خست خودشوت داحل خونه یا هرجا غیر ب ...

شرمند ام کردی بخدا همه چی رو مودبانه توضیح کامل دادی نیازی نیست دیگه بپرسم عزیزمی 

خدایی نفیس خیلی مزخرفه 

سرم ارگان ،ضد آفتاب و مام گرفتم افتضاح 

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            
بیشتر راهنمایم میکنین گلی

من پوست صورتم چرب روزی دوبار از صابون مریم گلی لدورا استفاده میکنم با دوم هست و نتیجه گرفتم ، یخ هم روی جوش میزارم که رشد نکنه و حتما بعد از ضد آفتاب صورتم با ژل یا صابون میشورم در غیر این صورت جوش میزنم و برای اصلاح از کرم موبر مخصوص صورت استفاده میکنم 

2706