2737
2734
عنوان

کیا بدون عروسی رفتن سر خونه زندگیشون؟؟بیاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 47 پست
آره عزیزم  حرف حقه

من خواهرا خودم

یکیشون عروسی گرفت

یکیشون رفت مشهد

بخدا دروغ نیس اگه بگم اون خواهرم که رفته مشهدخوشبختتره

خواهش میکنم فقط نگین وقتش نیس نگین حکمت نگین صبر چون دیگه تحمل ندارم

یک مهمونی خانوادگی بگیر تو رستوران. یعنی یک شب اجاره کنید اونجا رو برو ارایشگاه و لباس عروس بپوش

ببین لباستو ارزون تر بردار

ارایشگاهم یک جایی برو که تازه کار باشه باهات راه بیاد

خودتون میشید ۷۰ الی ۸۰ نفر دیگه بسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم یک سال رفتم سر زندگیم بعدش عروسی گرفتم اما خودم نمیخواستم مادرشوهرم گقت باید بگیریم چون تک پسره ...

دقیقا منم رفتم خونه خودم ، بعد من و شوهرم میخاستیم جشن خیلی کوچیک بگیریم ولی مادرشوهر نامردم نذاشت گفت الان همه منتظر سیسمونیتن ، حالا میخای عروسی بگیرید

مادرشوهرم یه جشن ساده رو گذاشت رو دلم و همش حسرت میخوردم که چرا یه جشن نداشتم . الان دیگه بیخیال شدم

لطفا واسه شادی روح عزیزای آسمونیم ، صلوات بفرستید  💔
دقیقا منم رفتم خونه خودم ، بعد من و شوهرم میخاستیم جشن خیلی کوچیک بگیریم ولی مادرشوهر نامردم نذاشت گ ...

اخی عزیزم 

خب حداقل لباس عروس میپوشیدی عکس میتداختی 

بنطر من عکسه که مهمه حتی بیشتر از فیلم 

همه داروندارمی دختر نازم👼🌸♥️
اخی عزیزم  خب حداقل لباس عروس میپوشیدی عکس میتداختی  بنطر من عکسه که مهمه حتی بیشتر از ف ...

منم دلم میخاست آرایشگاه و آتلیه برم ولی چون مادرش نذاشت ، شوهرمم کلا منصرف شد . گفت وقتی جشن نیست ، آرایشگاه و آتلیه خرج اضافیه.

هیچی دیگه . سرم تا خرخره کلاه رفت 😐😕

لطفا واسه شادی روح عزیزای آسمونیم ، صلوات بفرستید  💔

بگیر ابجیم عروسی نگرفت بعد 4 سال هنوز حسرت میخوره ناراحته بگیر نگیری پشیمون میشی

هدف یعنی موفقیت تمام روزو شب و تلاش کنی و به چیزی که میخوای برسی بس تمام تلاشتو بکن رفیق❤️خبببب از انگیزشی بیایم بیرون بنده عاشق پزشکیم همه میگن نمیشه مرغم یه پا داره من که میگم میشه 😂😁نشدم فدا سرم پشت کنکور میمونم 😁😂ادم کم حوصله ایم بحث و دعوا اینجور چیزا به من نمیاد اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن اینجا هممون فقط یه اسم کاربریم
2738

من نگرفتم چون تو اوج کرونا بود همه جا قرنطینه 

عموم هم فوت کرده بود تازه 

۳ سال هم عقد بودم دیگه نمیتونستم صبر منم 

البته من آتلیه و باغ و اینا رفتم ماشین عروس همچی بود 

فقط جشن نداشتم 

نه حسرت ندارم از اون به بعد کلی عروسی رفتم ولی ناراحت نشدم نه 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706